Wonder Woman 3 Ne Zaman Çıkacak?

Wonder Woman 3

Wonder Woman üçlemesinin ikinci halkası olan Wonder Woman 1984 HBO Max müşterileri için yayına sunuldu. Warner Bros'un 2020 yılı için en büyük bombalarından biri olması beklenen filmi 24 saat içinde milyonlarca kişi seyretti. Eleştirmenlerden karışık notlar alan filmin üçüncüsü için hazırlıklar başladı.

Warner Bros'un pandemi günlerinde para kazanmak için büyük umut bağladığı WW84 bazı eleştirmenlerden kırık not aldı. Senaryonun dağınık ve etkileyici olmadığı hususunda birleşen eleştirmenlere seyircilerden de destek var. IMDb'de film 5,8 gibi düşük bir puan alırken, RottenTomatoes'da eleştirmen puanı %65 seviyesinde dengelenmiş görünüyor.


WONDER WOMAN 1984 ELEŞTİRİSİ


Bununla birlikte stüdyo 3. film için düğmeye bastı. Gal Gadot'un yine Amazon prensesi canlandıracağı yeni filmin yönetmeni yine Patty Jenkins olacak. Patty Jenkins, Wonder Woman serisini belli bir düzeyde başarıya ulaştırsa da özellikle ikinci filmde filmin seyircide ve eleştirmenlerde meydana getirdiği hayal kırıklığı seriye yeni bir kan gelmesi yönündeki beklentileri artırmış durumda.

Filmin ne zaman sinemalara geleceği konusunda stüdyodan bir haber gelmedi, zira pandemi dolayısıyla büyük Hollywood yapımlarının çekimlerinde büyük sıkıntılar yaşanıyor.

Gal Gadot'u Wonder Woman rolünde 2021 yılında yeniden göreceğiz. Zack Snyder'ın dört bölümlük Justice League yapımında HBO Max ekranlarına gelecek olan karakter kendi solo yapımında en erken 2022 sonunda sinemalarda olacak. Yeni filmde kötü adamların kim olacağı, hikayenin nerede ve ne zaman geçeceği de şimdilik belirsiz. WW84'te Pedro Pascal Max Lord, Kristen Wiig ise Çita rolleriyle kötü adam cephesinde birleşmişti.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS