The Walking Dead Sinema Filminde "Ninja" Alarmı

The Walking Dead Sinema Filminde "Ninja" Alarmı

Ninja zombiler The Walking Dead hayranları için bile uçuk bir fikir. Zira bu evrende zombilerin oradan oraya sıçrayacak mecali yok ama New York Comic Con'da hayranlarla bir söyleşi gerçekleştiren Scott Gimple ortalığı birbirine kattı.

The Walking Dead, ilk sezon yakaladığı büyük çıkışı daha sonradan sürdürmeyi başaramayan dizilerden biri. Birbirinden başarılı karakterlerin hikayenin gidişatından ötürü teker teker veda ettiği dizinin dokuzuncu sezonunda Rick Grimes (Andrew Lincoln) da kimliği belirsiz kişiler tarafından helikopterle uzaklara gitti ve onuncu sezonda yer almayacak. Ancak yapımcıların Andrew Lincoln'un peşini bırakmaya niyeti yok. Ünlü oyuncu The Walking Dead dünyasındaki macerasına sinema filmleri ile devam edecek.

Scott Gimple - The Walking Dead İçeriklerden Sorumlu Yapımcısı

Scott Gimple - The Walking Dead İçeriklerden Sorumlu Yapımcısı

The Walking Dead sinema filmleri hakkında çok fazla detay yok. Bu sebeple New York Comic Con'da dizinni içerikten sorumlu yapımcısı Scott Gimple soru yağmuruna tutuldu. Bir hayranın The Walking Dead'in sinema filmleri hakkında küçük de olsa bir detay istemesi üzerine ünlü yapımcı şöyle cevap verdi:

"Ninjalar. Beni yakaladınız. Şu an için üstünde çalışıyoruz ve ümit ediyorum ki birkaç ay içinde bu konuda detay paylaşacağız."

Ünlü yapımcının "ninja" anahtar kelimesi üzerine sosyal medya birbirine girdi. Bunun üzerine Gimple cevabının çok kötü olduğunu ve abartıldığını söyledi. Gimple: "The Walking Dead dünyasında bir çok şey oluyor. Bunları Rick Grimes üzerinden sinema filmlerinde anlayacağız. The Walking Dead dünyasının sınırlarının ötesine bakmak istiyoruz." şeklinde tercüme etti.

The Walking Dead sinema filmlerinin vizyon tarihi henüz belli değil. Bununla birlikte dizinin onuncu ve yeni sezonu dün başladı.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS