The Walking Dead 10. Sezon Onayını Aldı

The Walking Dead 10. sezona devam edecek.
The Walking Dead 10. Sezon Onayını Aldı

AMC en uzun soluklu dizisinden henüz vaz geçmiyor. Zombilerin dünyasında yeni bir medeniyet inşa etmeye çalışan insanların serüveni 10. sezonda da devam edecek.

The Walking Dead AMC'nin amiral gemisi, ancak sizi 1. sezondan itibaren sürekli reyting kaybetti. Dizi tarihinin en düşük reytingleri de bu sezonda gerçekleşmesine rağmen AMC zombilerden henüz vaz geçmeye hazır değil. Dizinin yöneticisi Angela Kang Instagram hesabından yaptığı paylaşımda The Walking Dead 10. sezonunun Ekim ayında başlayacağını duyurdu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Season 10! #twd #thewalkingdead

Angela Kang (@angelakkang)'in paylaştığı bir gönderi (

)

 

Aslında The Walking Dead hayranları için dizinin yeni sezon onayını almaması gibi bir durum söz konusu değil. Reytingleri kendi düşük seviyelerinde olsa da The Walking Dead dünyanın en çok izlenen televizyon programlarından biri. 9. sezon resmi reyting rakamlarına bakıldığında 18-49 yaş arası seyirci kitlesi için dizinin yayınlandığı gün canlı olarak izleyen kişi sayısı 5,2 milyon. Bununla birlikte 2.0 ile reyting puanı oldukça düşük. 

Andrew Lincoln The Walking Dead 10. Sezonda Yok

 
The Walking Dead'in baş karakteri Rick Grimes (Andrew Lincoln) onuncu sezonun başından itibaren dizide olmayacak. Bununla birlikte Andrew Lincoln AMC için bir sinema projesine başlayacak. Bir üçleme olarak çekilecek olan sinema filmleri zombilerin dünyasında farklı maceraları anlatacak.
 
Lincoln diziden ayrıldığı bölümün akabinde verdiği bir röportajda: 
 
"Bu benim için sonun başlangıcı değil, başlangıcın sonu. Daha büyük bir hikaye anlatma fikrini çok sevdim" şeklinde konuştu.
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS