The Meg Hafta Sonu Gişe Rakamları Şok Etti

The Meg'den büyük gişe sürprizi.
The Meg Hafta Sonu Gişe Rakamları Şok Etti

2018 yazının patlamış mısır filmlerinden biri olan The Meg gişede büyük balığı yakalamayı başardı. Jason Statham'ın başrolde oynadğı The Meg geçtiğimiz hafta sonu sadece Amerika'da 44 milyon dolar, dünya çapında ise bir 97 milyon daha bilet satmayı başardı.

Devasa köpek balıklarının okyanusta insanların peşine düştüğü The Meg sinema filmi ilk hafta sonu rakamlarıyla yapımcılarının yüzünü güldürmeyi başardı. Görevimiz Tehlike serisinin altıncı halkası olan Mission Impossible - Fallout üçüncü haftasında sadece Amerika sinemalarında toplam 161 milyon dolar kazandı. Bu rakamlarla The Meg, Tom Cruise'un Etha Hunt karakterini canlandırdığı süper ajan filmini tahtından indirdi.

The Meg, Warner Bros'un Mart ayında vizyona giren Ready Player One ve Haziran ayında vizyona giren Ocean's 8 filmlerinin ilk hafta sonu başarısını da geçti. Yazın patlamış mısır filmlerinden biri olacağının sinyallerini veren ve RottenTomatoes İnternet sitesinde eleştirmenlerden yüzde 48 gibi oldukça düşük bir not alan megalodonların macerası gişe başarısı ile ikinci filme yeşil ışık yakmış oldu.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS