Süper Kahraman Venom 2 Filminin Vizyon Tarihi Ekim 2020

Andy Serkis Venom 2'nin yönetmeni olabilir.
Süper Kahraman Venom 2 Filminin Vizyon Tarihi Ekim 2020

Süper kahraman filmleri gişede kazandıkları başarı ile uzun yıllar yapımcıların gözdesi olmaya devam edecek. En son Örümcek Adam: Evden Uzakta (Spider-Man: Far From Home) dünya çapında 1 milyar dolar bilet satmayı başardı. Avengers: Endgame tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi olmayı başardı. Hal böyleyken Sony de elindeki süper kahraman malzemelerine yatırım yapmayı sürdürüyor. Venom 2 için yönetmen arayışına başlayan stüdyo başarılı isimlerle görüşmeye başladı.

2018'in en başarılı filmlerinden biri olan Venom: Zehirli Öfke dünya çapında 856 milyon 515 bin dolar kazanmayı başarmıştı. Seyircidende oldukça başarılı eleştiriler alan filmin devam filminin gelmesine kesin gözle bakılıyordu. Tom Hardy'nin tekrar uzaylı yaratık Venom'u vücudunda beslemeye devam edeceği film için ayrıntılar gelmeye başladı. Sony Pictures, Venom 2 için Bumblebee yönetmeni Travis Knight, Andy Serkis ve Rupert Wyatt ile görüşmeye başladı.

Venom: Zehirli Öfke

Venom: Zehirli Öfke

Andy Serkis daha önce Mowgli: Legend of the Jungle ve Breathe filmlerini yönetmişti. Rupert Wyatt ise Rise of the Planet of the Apes filminin kamera arkasındaki isim. Adaylardan herhangi biri şimdilik diğerlerinden daha öne çıkmış değil. 

İlk Venom filminin yönetmeni de adaylar arasındaydı ancak kendisi Zombieland: Double Tap filminin post prodüksiyon çalışmalarıyla meşgul olduğundan takvimini boşaltamadı. Sony ise Venom 2'yi gelecek sene Ekim'de vizyona sokmayı planlıyor.

İlk filmde Tom Hardy ile birlikte Michelle Williams baş rolde yer almıştı. Filmin sonunda Woody Harrelson kısa bir süre görünmesine rağmen ikinci filmin kötü adamı olacağına dair sağlam bir ipucu bırakmıştı. Harrelson ikinci filmde Cletus "Carnage" Kasady karakterini oynayacak.

Sony'nin Marvel süper kahramanlarından telf hakkını elinde bulundurduğu tek karakter Venom değil. Jared Leto'nun baş rolde oynayacağı yaşayan vampir Morbius da stüdyonun süper kahraman film takviminde yer alıyor.


VENOM HABERLERİ

 

Venom ve Morbius Sony'nin 2020 Bombaları Olabilir

Venom: Zehirli Öfke Gişede Rekor Kırdı

Venom Film Eleştirisi
 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS