Shazam! 6 Güç Jenerikten Sonra Ekstra Sahne Var mı?

Shazam! 6 Güç jenerikten sonra ekstra sahne var mı?
Shazam! 6 Güç Jenerikten Sonra Ekstra Sahne Var mı?

Shazam! 6 Güç bugün vizyona girdi. DC Sinema Evreni'nin süper kahraman hikayelerine muzip ve duygusal bir yaklaşım sergileyen Shazam! 6 Güç hem eleştirmenlerin hem de seyircinin gönlünü kazanmayı başardı. Peki Shazam! 6 Güç'ten sonra jeneriğin ardından ekstra sahne var mı? DC de Marvel'in geleneğini devam ettiriyor mu?

Shazam! 6 Güç bu haftanın sinema haberlerinde en popüler başlık oldu.


Shazam! 6 Güç Film Eleştirisi


Shazam! 6 Güç Nisan ayının süper kahraman sürprizlerinden biri. Şimdiye kadar depresif atmosferlerde karanlık hikayeler anlatan DC'nin Aquaman'le birlikte renkli dünyalarda kalma konusunda ısrarlı olduğunu ispatlayan Shazam! eleştirmenlerden tam not almayı başardı. Arada sitemizin sinema eleştirmenleri gibi küçücük puan kıranlar da olsa da filmin IMDb ve RT skorları oldukça yüksek.

Shazam! için sinema salonlarını dolduran fantezi seyircisinin merak ettiği bir soru var. Film bittikten sonra hemen salondan çıkmalı mı yoksa ekstra sahneler var mı? Evet Shazam! 6 Güç filmi bittikten sonra ekstra sahne var. Hem de iki tane.

Onları izlemeden salondan ayrılmayın, zira ekstra sahneler DC Sinema Evreni'nin geleceği konusunda önemli ipuçları veriyor.

Shazam! 6 Güç Türkçe Dublajlı Fragman

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS