Robert Pattinson Yeni Batman Kostümüyle Görücüye Çıktı

Robert Pattinson Yeni Batman Kostümüyle Görücüye Çıktı

Gotham City birçok Batman gördü. Birbirinden ünlü aktörlerin canlandırdığı ünlü hayırsever, milyarder, teknoloji tutkunu süper kahraman Batman en son Ben Affleck'in performansıyla seyircinin karşısına çıkmıştı. Bu kez Robert Pattinson nöbeti devraldı.

Adam West, George Clooney, Val Kilmer, Kevin Conroy, Michael Keaton, Christian Bale, Ben Affleck gibi A Sınıfı Hollywood aktörlerinin ortak tarafı her birinin en az bir kere Batman kostümünü giymiş olması. Kostüm tasarımı defalarca kez değişti ancak Gotham Şehri'nin kötülerinin amacı hiç değişmedi. Batman'i ortadan kaldırmak ve suç imparatorluklarını genişletmek. Sadece Joker elinde imkan varken Batman'i öldürmekten vaz geçti, o da siyahlar içindeki yarasa adamın kendisini tamamladığı gibi bir gerekçeyle.

 

 

Aktörler yaşlandıkça stüdyo da yeni arayışlara girdi. Yeni Batman filmini yönetecek olan yönetmen Matt Reeves bu kez kostümü Robert Pattinson'ın giymesine karar verdi. Robert Pattinson her ne kadar popüler bir oyuncu olsa da aşırı sıska ve renkli hayatı sebebiyle tartışmalara sebep oldu. Bu tartışmaların ne kadar yersiz olduğunu göstermek üzere yönetmen Reeves, Pattinson'ı Batman kostümü içinde çekerek yayınladı. İlk izlenimler genç oyuncunun elmacık kemikleri ile Batman maskesinin uyum yakaladığı yönünde.

Yeni Batman Çekimleri Başladı

Yönetmen Matt Reeves Mattson Tomlin ile birlikte yazdıkları senaryonun çekimlerine bu yılın başında Londra'da başladı.

Filmde Zoë Kravitz Kedi Kadın, Paul Dano Bulmacacı ya da orijinal adıyla Riddler, Jeffrey Wright Jim Gordon, Colin Farrell Penguen ve Andy Serkis de Batman'in arkasını toplayan dostu Alfred rolüyle yer alıyor.

Yeni Batman filmi 25 Haziran 2021'de vizyona girecek.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS