Örümcek Adam: Evden Uzakta Jenerikten Sonra Sahne Var mı?

Örümcek Adam: Evden Uzakta filmden sonra ekstra sahne var mı?
Örümcek Adam: Evden Uzakta Jenerikten Sonra Sahne Var mı?

Örümcek Adam: Evden Uzakta (Spider Man: Far From Home), Tom Holland'ın ikinci solo Peter Parker filmi ancak Marvel sinema evreninde beş kez kendisini izleme fırsatı bulduk. Film her ne kadar müstakil bir hikaye anlatsa da Marvel Sinema Evreni'nde 3. fazı bitirme gibi bir misyonu da var. Peter Parker sağolsun 4. faz da böylece başlamış oldu. Peki Örümcek Adam: Evden Uzakta bittikten sonra ekstra sahne var mı? Jenerikten sonra beklemeye gerek var mı?

Marvel geleneği şimdiye kadar en büyük kozu olan Endgame'de bozuldu ancak yapımcılar şimdi ekstra sahnelerle yeniden vizyona sokmaya hazırlanıyor. Dolayısıyla gelenek yaşamaya devam edecek. Peki Örümcek Adam: Evden Uzakta bitip de jenerik akmaya başladıktan sonra yeni sahneler var mı?

Evet, Örümcek Adam: Evden Uzakta'nın ardından iki sahne daha var. Bunlardan biri jeneriğin ortasında yer alıyor. Diğer ekstra sahneyi izlemek için ise yazıların tamamen akıp bitmesini beklemek zorundasınız.

Marvel sinema evreninin dördüncü fazını başlatan ve çoklu evren fikrinin pratik uygulamalarından biri olan Örümcek Adam: Evden Uzakta bu Cuma ülkemizde vizyona giriyor.


Filmin sürpriz bozan vermeyen eleştirisini okumak ve yorum yapmak için tıklayın: Örümcek Adam: Evden Uzakta Film Eleştirisi

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS