Nusret Hollywood'a İlk Adımını Attı

Nusret sınır tanımıyor.
Nusret Hollywood'a İlk Adımını Attı

Nusret, Instagram'da dünyanın en çok takipçisi olan isimlerden biri. Sadece lezzetli yemekleriyle değil Italyan mafya babası temasıyla ya da kum torbası yumruklarken çektiği videolarıyla gündemden düşmeyen Nusret Hollywood çevrelerinin de dikkatini çekmeyi başardı. Nusret'in dünyaca ünlü yıldızlardan da oluşan bir hayran kitlesi de var ama böylesi ilk defa oluyor.

Nusret David Beckham'dan DJ KHalid'e ve Usher'a, Venezuela Başkanı Nicolas Maduro'dan Leonardo DiCaprio ve Maradona'ya kadar oldukça kabarık bir hayran kitlesine sahip. Bu listeye 6. His filmi ile Hollywood sinema sektörüne muazzam bir giriş yapan M. Night Shyamalan da dahil oldu.

M. Night Shyamalan, Hollywood'un en gizemli yönetmenlerinden biri. Filmlerinin senaryolarını da kendisi yazan ve bu hikayeleri bir sır gibi saklayan ünlü yönetmen en son Glass adlı korku filmini yazıp yönetti. Glass, dünyada süper kahramanların varlığını ispatlamaya çalışan bir suç dahisi. Bruce Willis'in aynı filmde iyi bir kahramanı canlandırdığı filmin ilk dakikalarında Nusret epeyce muhabbet konusu oluyor.

Filmin bir sahnesinde kötü adamlar, karanlıkta kim olduğunu göremedikleri bir adamı tehdit etmek için "kıçını tekmeleyeceğiz" anlamına gelen "kıçını Nusretleyeceğiz" şeklinde konuşuyor. Bruce Willis ve oğlu daha sonradan bu sözden yola çıkarak Nusret'in takma adı olan SaltBae'in kim olduğunu ve ne iş yaptığı üzerine muhabbet ediyor.


Nusret Hakkındaki En Popüler Haber: Nusret Menü Fiyatları Ne Kadar?


Nusret bu sahne ile dünyanın her yerinde kalıcı bir karizma oluşturmayı başardığını ispatladı. 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS