Nisan'da 'Game of Thrones' ve 'Avengers: Endgame' Rüzgarı Geliyor

Avengers: Endgame ve Game of Thrones Nisan ayında seyirciyle buluşacak.
Nisan'da 'Game of Thrones' ve 'Avengers: Endgame' Rüzgarı Geliyor

Nisan ayı fantastik film sevenler için rüya gibi geçecek. Game of Thrones hayranları sonunda final sezona kavuşacak. Avengers: Endgame, Thanos'la ikinci raundun hikayesini anlatacak. Hellboy sevenler de kaslı cehennem kaçkınının yetişkinlere hitap eden versiyonunu izleme şansını yakalayacak.

Nisan ayında sadece 2019'un değil son on yılın en büyük hikayelerinin kaderi belli olacak. Game of Thrones'da zombilerle insanlar arasındaki savaş sonunda gerçekleşecek. Avengers: Endgame, 11 yıldır hikayeleri ile gişede milyar dolar hasılat yapan süper kahramanlardan bazılarını öldürmeye geliyor. Hellboy sevenlerin de bu kahramana daha çok yakıştığını düşündüğü 16 yaş üstü seyirci kitlesine hitap eden daha kanlı, ateşli ve korkunç versiyonu vizyona girecek.

Nisan ayı her ne kadar bu yapımları izleyicilerle buluşturacak olsa da cevaplardan bazıları seyircileri şok edecek. Yapım stüdyolarının ve aktörlerin sosyal medyada yaptıkları paylaşımlara bakıldığında Marvel sinema dünyasının takvimi radikal bir şekilde değişecek.

Avengers: Endgame

Avengers: Endgame'de kimler öldü kimler yaşıyor?

Avengers: Endgame'de kimler öldü kimler yaşıyor?

Avengers: Endgame Nisan ayında çoğu kişinin ajandasına girmiş durumda. Marvel'in şimdiye kadar anlattığı en büyük hikaye olması beklenen Avengers: Endgame sadece süper kahramanların Thanos'a karşı kaderini belirlemekle kalmayacak, aynı zamanda Marvel'in yeni süper kahraman film takvimini de etkileyecek. Filmin yapım süresince aktörlerin sosyal medyadaki paylaşımlarından bazı süper kahramanların yeni filmlerinin gelmeyeceğine dair ipuçları da geldi. Örneğin, Örümcek Adam yeni filmleriyle seyircinin karşısına çıkacak ancak Kaptan Amerika için aynı şeyi söylemek mümkün olmayabilir. Favori hayran teorilerine göre Kaptan Amerika ve Tony Stark'ın gidişatı pek iç açıcı değil.

Avengers: Endgame hakkında en popüler haber: Yenilmezler takımında kimler öldü? Avengers: Endgame'de şimdi ne olacak?

Avengers: Endgame Vizyon Tarihi: 26 Nisan 2019

 

Game of Thrones

Game of Thrones finalinde tahta kim oturacak?

Game of Thrones finalinde tahta kim oturacak?

Avengers: Endgame gibi Game of Thrones da Nisan ayında milyonlarca seyircinin favoriler listesine girmiş durumda. Dizinin yeni sezonu bir sürü cevaplanması gerkeen sorularla dolu. Tahta kim oturacak? Arya sonunda ölüm listesindekileri temizleyecek mi? Cersei saçlarını tekrar uzatacak mı? John ve Daenerys'in bebekleri olacak mı? Ejderhaların akıbeti ne olacak? Bunların hepsi Game of Thrones hayranlarının cevabını merakla beklediği sorular ama hepsinden de önemlisi herkes dizideki hangi favori karakterin öleceğini merak ediyor. Game of Thrones sekizinci ve final sezon dödü neredeyse sinema filmi uzunluğunda altı bölümden oluşacak.

Game of Thrones hakkındaki en çok tıklanan haber: Game of Thrones yayın süreleri belli oldu

Game of Thrones Yayın Tarihi: 14 Nisan 2019

 

Hellboy

Hellboy yetişkin versiyonu sinemalara geliyor.

Hellboy yetişkin versiyonu sinemalara geliyor.

Hellboy sonunda geri döndü ama daha önce hiç görmediğiniz bir halde. Hellboy fantezi sevenlerin en sevdiği antikahramanlardan biri olmakla birlikte şu ana kadar yapılan iki sinema filmi de bu seyirciyi memnun etmeyi başaramadı. Daha önce fantezi macera türünde yapılan Hellboy filmleri bu kez yetişkinlere hitap eden, kanlı ve korku ögeleri barındıran bir yapım olacak. Bu sene sinema perdesinde görebileceğiniz en korkunç ve şeytani kötü adamlara hazır olun.

Hellboy Vizyon Tarihi: 12 Nisan 2019

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS