Marvel Alternatif Bir Süper Kahraman Evrenine Hazırlanıyor

Marvel alternatif bir süper kahraman evreni için çalışmalara başladı.
Marvel Alternatif Bir Süper Kahraman Evrenine Hazırlanıyor

Thor'un çekicini kardeşi Loki bulsaydı ne olurdu? Kaptan Amerika ile Thanos'un çok samimi kankalar olduğunu hayal edebiliyor musunuz? Bunun gibi alternatif bir Marvel Evreni'ni hayal edin. Marvel, Disney+ televizyon kanalı için işte böyle bir proje üzerinde çalışmaya başladı.

Marvel'in televizyon dizileri sinema filmleri kadar başarılı değil. Bunun tek sebebi dizilerin bütçelerinin ve gösterim sürelerinin daha kısıtlı olması değil, sinema evreninde anlatılan büyük hikayeye ters düşmemek için farklı hikayeler anlatmaya cüret edememesi. Agents of SHIELD dizisinde olduğu gibi televizyonda anlatılan hikaye hep sinema filmlerine cevap veren ya da onları tamamlar nitelikte. Bu sınırlardan kurtulmak, özgür hikayeler anlatmak ama yine de Iron Man ya da Loki gibi karakterlerden de vazgeçmemek için çözüm arayan Kevin Feige ve ekibi dahiyane bir yöntem geliştirdiler.

Marvel, What If (Ya Böyle Olsaydı/Olursa) adında bir animasyon dizisini hayata geçirmeye hazırlanıyor. 10 yılı aşkın süre boyunca sinemalarda arzı endam eden Marvel süper kahramanları artık farklı bir evrende farklı misyonlarla mücadele edecek. Bunların arasında Loki ile Thor'un yer değiştirmesi gibi enteresan yaklaşımlar mevcut.

Disney+ için geliştirilen What If animasyon dizisi sinema filmlerini de geliştiren aynı ekibin ellerinden çıkacak. Kevin Feige projenin başındaki isim olarak öne çıkıyor.


Marvel hakkındaki en popüler haber: Captain Marvel ve Marvel'in Süper Kahraman Karnesindeki Son Durum

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS