Joker Sinema Filminde Jenerikten Sonra Ekstra Sahne var mı?

Joker Sinema Filminde Jenerikten Sonra Ekstra Sahne var mı?

Joker sinema salonlarını kasıp kavurmaya devam ediyor. Arthur Fleck adlı bir palyaçonun ya da kendi hayaliyle komedyenin bir manyağa dönüşümünü anlatan film tüm zamanların en iyi filmlerinden biri olmayı başardı. Peki film bittikten sonra jeneriğin ortasında ya da sonunda ekstra, sürpriz bir sahne var mı? DC'nin en sevilen kötü adamının hikayesi bittikten sonra bu filme emeği geçen kişilerin hepsinin isimlerini okumak için beklemek gerekir mi? 

Joker, müzikleri, renkleri ve hikayesiyle muhteşem bir bir film. Joaquin Phoenix'e milyonlarca yeni hayran kitlesi kazandıran film eleştirmenlerin de gözdesi oldu. Her ne kadar Batman'in bir spinoff projesi olsa da bu filmde Batman yok. +18 sınıflandırmasıyla vizyona girdiği için ailelerin dikkatli olması gerekiyor. Filmde oldukça etkileyici gerilim ve vahşet sahneleri var.

Joker sinema filminde ekstra sahne var mı derseniz, jeneriğin ortasında ya da sonunda sürpriz bir sahne yok. Yönetmen Todd Phillips zaten doyurucu bir seyirlik sunduğunun farkında, ancak hayranlar yeni bir filme dair ipucu beklentisi içindeydi. Filmde böyle bir ipucu maalesef bulunmuyor. Bu arada film gişede muazzam bir başarı kazandı ancak devam filmine dair herhangi bir açıklama gelmedi.

Joker'i mutlaka sinemada, mümkünse IMAX'te izleyin. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS