John Wick 3: Parabellum Spinoff Filmi Balerin'in Yönetmeni Vampir Dünyasından Geliyor

John Wick 3: Parabellum Spinoff Filmi Balerin'in Yönetmeni Vampir Dünyasından Geliyor

John Wick sinemada aksiyon rekorlarını kıradursun yapımcılar bu hikayeden bir spinoff projesi çıkarmak için oldukça hevesli görünüyor. Lionsgate’in gündemine aldığı projenin adı Balerin (Ballerina) olacak ve yönetmen koltuğunda ise vampir filmleri ile ünlü Len Wiseman oturacak.

Balerin, ailesini öldüren insanlardan intikam almak isteyen bir kadın suikastçinin hikayesini anlatacak. Filmin senaryosunu John Wick 3: Parabellum’un da senaristi olan Shaw Hatten yazacak. Shaw Hatten’ın diğer işleri arasında Zack Snyder’ın Netflix için çektiği Army of the Dead filmi de yer alıyor.

Balerin’in yapımcıları arasında Keanu Reeves’in yanı sıra Basil Iwanyk, Erica Lee ve Chad Stahelski yer alıyor. Kadın suikastçi John Wick 3: Parabellum’daki bir karakterden esinlendi ancak hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Ünlü oyuncu Keanu Reeves’in bu filmde kısa da olsa bir sahnede oynayıp oynamayacağı merak konusu. Balerini kimin canlandıracağı da şimdilik belli değil.

John Wick 3: Parabellum

John Wick 3: Parabellum

John Wick 3: Parabellum gişede 323 milyon dolar kazanmıştı. Film aynı zamanda DVD piyasasında en çok aranan filmlerden biri. Yapımcılar şimdiden John Wick 4 için kolları sıvadı ancak Balerin için de Lionsgate Underworld film serisinin yönetmeni olan Len Wiseman ile anlaştı. Wiseman aynı zamanda Bruce Willis’in başrolünde oynadığı Zor Ölüm 4.0’ı da çekmişti.

John Wick spinoff’unun Keanu Reevesli filmler kadar başarılı olup olamayacağı şimdiden merak konusu.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS