James Bond 'No Time To Die' Filminin Müziklerini Hans Zimmer Yapacak

Yeni James Bond filmi Nisan ayında vizyona girecek.
James Bond 'No Time To Die' Filminin Müziklerini Hans Zimmer Yapacak

Oscar Ödüllü besteci Hans Zimmer yeni projesini buldu. Bu senen,n en çok beklenen filmlerinden biri olan yeni James Bond filmi No Time To Die'ın film müzikleri Hans Zimmer'e emanet.

No Time to Die 3 Nisan 2020'de ülkemiz sinemalarında vizyona girecek. Filmde bu kez aktif görevi bırakan James Bond'u eski bir arkadaşının yardım çağrısı tehlikeli sulara itecek. CIA ajanı olan arkadaşına destek olmak için harekete geçecek olan James Bond yine tehlikeli bir yeni teknolojiye sahip kötü adamı kovalayacak. Filmde kötü adam rolünde Oscar ödüllü Rami Malek canlandırırken, James Bond rolünde bir kez daha Daniel Craig yer alacak.

James Bond film serisinin 25. halkası olan No Time To Die'ın film müziklerini Hans Zimmet yapacak. Zimmer'a filmin şarkısını seslendirmek üzere İngiliz şarkıcı Billie Eilish eşlik edecek.

Yönetmen Cary Joji Fukunaga Twitter hesabından yaptığı açıklamada:

"Hans, No Time To Die filminin müziklerini yapacağı için çok heyecanlıyım. Bond müzikleri her zaman ikonik olmuştur ve Hans'ın dehasını daha önce de Bond filmlerine aktardığına şahit oldum" şeklinde konuştu.

Ana de Armas, Daniel Craig ve Rami Malek'in baş rollerde oynadığı yeni James Bond filminin senaryosunu Neal Purvis ve Robert Wade yazdı. 

NO TIME TO DIE TÜRKÇE ALTYAZILI FRAGMAN

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS