Avengers: Endgame Yeniden Sinemalara Geliyor

Avengers: Endgame yeni sahnelerle yeniden sinemalara geliyor.
Avengers: Endgame Yeniden Sinemalara Geliyor

Avengers: Endgame sadece bilet satışlarıyla değil, 10 yılı aşkın üretilen Sonsuzluk Taşları efsanesini bitirmesiyle de hayranlarının gözünde ayrı bir yere sahip. Hala sinemalara başarılı bir performans sergileyen film hakkında yeni haberler var.

Avengers: Endgame, 2,743 milyar dolarlık gişe hasılatıyla şimdiden Avatar'un 2,788 milyar dolarlık rekoruna göz dikmiş durumda. Sinema tarihinin en kalabalık ve en çok hasılat getiren filmlerinden biri olan Endgame, birkaç rekoru da kırmayı başardı. Hal böyleyken Disney-Marvel yöneticileri de altın yumurtlayan tavuğu biraz daha gündemde tutma kararı aldı.

Marvel Stüdyoları Başkanı Kevin Feige, Avengers: Endgame hayranlarına müjde verdi. Gelecek hafta Endgame'e yeni sahneler ekleyeceklerini ve yeniden vizyona sokacaklarını söyleyen Feige, "filmin sonuna kadar beklerseniz silinen bir sahneyi, birkaç sürprizi ve eski bir dosta ağıtı görebilirsiniz" şeklinde konuştu.

via GIPHY

Eski bir dosta ağıt olarak nitelendirilen sahnelerin Marvel'in omurgasını oluşturan ve her filmde küçük de olsa bir sahnede rol alan Stan Lee hakkında olacağı tahmin ediliyor.

Avengers: Endgame'in şu anda sinemalarda oynayan versiyonu 181 dakika uzunluğunda ve jenerikten sonra bir sahnesi bulunmuyor. Yeni versiyonda ise jeneriğin ardından hayranların birkaç dakika daha ağızlarına bal çalması bekleniyor. Yeni versiyonun Örümcek Adam filminden bir hafta önce vizyona gireceği tahmin ediliyor. 


Avengers: Endgame İle İlgili En Çok Okunan Haberler:

via GIPHY

Avengers: Endgame Filminde Jenerikten Sonraki Sesin Anlamı

Avengers: Endgame Gişede Tüm Rekorları Altüst Etti

Avengers: Endgame Eleştirmenleri Tatmin Etmeyi Başardı
 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS