Avengers: Endgame Yeni Sahnelerle Avatar'ın Rekoruna Talip

Avengers: Endgame tüm zamanların en çok kazandıran filmi olmaya kararlı.
Avengers: Endgame Yeni Sahnelerle Avatar'ın Rekoruna Talip

Avengers: Endgame sinema tarihinin bilinen tüm rekorlarını alt üst etmeyi başardı ancak kıramadığı tek rekor yapımcılarının uykusunu kaçırmışa benziyor. Sinema tarihinin en çok kazandıran filmi olma şerefine henüz nail olamayan Endgame, henüz havlu atmış değil. James Cameron’un Avatar’ının elinde bulunan kupayı ele geçirmek üzere tekrar harekete geçen Marvel yeni eklenen sahnelerle Avengers: Endgame’i yeniden vizyona soktu.

Avengers: Endgame’i henüz izlemediyseniz bu haber sürpriz bozanlar içerebilir.

Yeni sahneleriyle Avengers: Endgame ülkemiz sinemalarında henüz vizyona girmedi, ancak Amerika’da ekstra sahneleri görmek için sinemalara koşan seyirciye Tony Stark’ın posteri hediye edildi. Peki silinen sahneler ve yeni eklenen sahneler neler?

via GIPHY

Zannedildiği gibi Avengers: Endgame’in yeni versiyonunda silinen sahneler yok. Onun yerine ekstra sahneler, Stan Lee’ye bir övgü ve gelecek hafta ülkemiz sinemalarına da gelecek olan Örümce Adam: Evden Uzakta filminden bir sahne var.

Avengers: Endgame’in ilk sürprizi herkesin de tahmin ettiği ve Disney-Marvel Başkanı Kevin Feige’in röportajlarında ipucu verdiği üzere Stan Lee’ye resmi geçit şeklindeki bir klip. Marvel’in en sevilen süper kahramanlarını çizen üçlü çizgi romancının filmler oyuncularla ve yönetmenlerle diyalogları bu klipte yer alıyor.

via GIPHY

Stan Lee’nin hüzünlü sahnelerinin ardından aksiyon dolu bir sahne geliyor. Bu sahne Hulk hayranları için mutlu haber niteliğinde. Zira Mark Ruffalo’nun Hulk’unu alışık olduğumuz mor ve siyah şortu içinde yeniden görüyoruz. Hatırlayacağınız üzere Thanos, parmağını şıklatıp da evrendeki canlıların yarısını öldürdüğünde Bruce Banner ve Hulk’un kişilikleri birleşmişti. Hulk’un dev cüssesi içinde Bruce’un dahi kişiliği hayat bulmuş, karşımıza konuşan, gülümseyen ve hatta yeniyetmelerle selfi çektiren bir dev adam çıkmıştı. Yeni sahnelerde ise asıl sevdiğimiz vahşi, “Hulk ezer” diye oradan oraya yıkım götüren Hulk yeniden karşımıza çıkıyor. Steve, Natasha ve Scott’a katılmadan önce sivilleri yıkılan bir binadan kurtarmaya çalışan Hulk’ı bu haliyle görmek heyecan verici ancak hareket yakalama teknolojisi ile çekilmediği ve tamamen CGI kullandığı için aradığınız tatmini yakalayamayacaksınız.

Avengers: Endgame sonundaki üçüncü sürpriz ise gelecek hafta vizyona girecek olan Örümcek Adam: Evden Uzakta filminden bir kesit. Nick Fury ve Maria Hill, bir kaosu soruşturmak üzere Meksika’ya gidiyor. Burada girdap gibi bir yaratıkla savaşan Jake Gyllenhaal’ın Mysterio’su ile karşılaşırlar. Mysterio “bunun bir parçası olmak istemezsiniz” diyerek başındaki belanın ne denli çetin olduğunu söyler ve sahne kapanır.


AVENGERS: ENDGAME İLE İLGİLİ DİĞER POPÜLER HABERLER

 

via GIPHY

Avengers: Endgame Filminde Jenerikten Sonraki Sesin Anlamı

Avengers: Endgame Gişede Tüm Rekorları Altüst Etti

 

Avengers: Endgame Eleştirmenleri Tatmin Etmeyi Başardı

 

Avengers: Endgame Film Eleştirisi
 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS