Avengers: Endgame Sızan Sahneler Hakkında Şok İddia

Avengers: Endgame ile ilgili şok iddia.
Avengers: Endgame Sızan Sahneler Hakkında Şok İddia

Avengers: Endgame, Marvel'in Sonsuzluk Taşları efsanesinin son noktası. 21 adet film, düzinelerce karakter ve sayısız iş gücü Endgame ile Marvel tarihinde yepyeni bir yol ayrımı ile karşı karşıya kalacak. Stüdyonun ve oyuncuların yaptığı açıklamalara bakıldığında bazı süper kahramanlar için yolun sonuna gelindi. Endgame'in vizyona girmesine iki haftadan az bir süre kaldı, ancak internete sızan bazı önemli sahneler sebebiyle yapımcılar ve yönetmenler #DontSpoilTheEndgame kampanyası başlattı.

Avengers: Endgame'in müthiş bir sürprizle final yapacak. Bu artık bir sır değil. Yönetmen Russo Kardeşler, herkesin bu finali herhangi bir sürpriz bozanla karşılaşmadan izlemeye hakkı olduğunu her platformda dile getiriyor. Ünlü yönetmen M. Night Shyamalan'ın 6. His filminde olduğu gibi herkes filmi izleyecek ama kimse bir şey söylemeyecek kampanyası sosyal medyada hızla yayılıyor. Özellikle Pazartesi akşamı sosyal medyaya sızdırılan Avengers: Endgame sahnelerinden sonra bu kampanyanın yapılması bazı çevrelerce bunun bir pazarlama stratejisi olabileceği şeklinde yorumlandı.

Marvel, hayranlarına sürpriz yapmasıyla bilinen bir stüdyo. Jenerikten sonraki ekstra sahneler ve vizyondan önce paylaşmış olmasına rağmen filmlerde yer almayan klipler gibi sürprizleri stüdyonun her hareketi tatlı bir şaşırtma olarak da değerlendirildi. Avengers: Endgame için de aynı şekilde bir şaşırtmaca yapılmış olabilir. Şu sıralar özellikle Netflix dizisi Black Mirror'un alternatif finaller barındıran Bandersnatch adlı bölümü Avengers: Endgame'in sızan sahneleri için de geçerli olabilir. Thor, Iron Man, Captain America ve Hulk gibi 21 adet süper kahraman filmin kapanışını muazzam bir finalle yapmak isteyen stüdyonun sızdırıldığı iddia edilen sahneleri gerçek Endgame filmine koymaması ve aslında iki adet final çekmiş olması kimseyi şaşırtmayacaktır.

Zira Russo Kardeşler Twitter ve Instagram hesaplarından paylaştıkları açık mektupta sızdırılan sahnelerle ilgili hiçbir şey söylemiyor. Sadece Marvel hayranlarına sürprizi bozmamaları için ricada bulunuluyor. Sızdığı iddia edilen sahnelerden farklı bir final yaparlarsa yalan da söylememiş olacaklar. Dolayısıyla Avengers: Endgame hem beyaz perdede hem de sosyal medyada iki farklı sürprizle kapanış yapabilir.

Avengers: Endgame 25 Nisan 2019 Perşembe günü ülkemizde vizyona girecek. Filmi izlemeden önce senaryoda kilit bir öneme sahip Sonsuzluk Taşları Nerede ve Güçleri Nelerdir haberini mutlaka okuyun.


Avengers: Endgame'i merakla bekleyen hayranlar özellikle şu haberleri de okudu:

Avengers: Endgame kimler öldü, kimler yaşıyor?

Avengers: Endgame kimler öldü, kimler yaşıyor?

Avengers: Endgame Filminden Beş Dakikalık Görüntü Sızdırıldı

Avengers: Endgame Finansal Rakamları Şok Etti 

Avengers: Endgame Ne Zaman Vizyona Girecek? Yenilmezler Ekibinden Kimler Öldü?

Ayrıca bu ay vizyona giren Shazam! 6 Güç ve Game of Thrones dizisi haberleri Avengers: Endgame'i bekleyen fantezi kurgu takipçilerinin en fazla okuduğu kategorilerinden oldu.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS