Avengers: Endgame Fragmanı Temkinli Oynuyor

Avengers: Endgame Fragmanı
Avengers: Endgame Fragmanı Temkinli Oynuyor

Marvel Studios, 2019'un en büyük ve iddialı yapımı olan Avengers 4 filminin ilk fragmanını yayınladı. Filmin resmi adı belli oldu. Fragmanın sonunda görünen kareye göre şimdiye kadar Avengers 4 olarak bilinen filmin resmi adı Avengers: Endgame.

Avengers: Endgame (Yenilmezler: Son Oyun) bildiğimiz şeylerin üstünden geçiyor. Evren yaşayan canlıların yarısının yok olduğunu bir kez da Kara Dul'un ağzından dinliyoruz. Kaptan Amerika ile bir plan yaptıkları belli olan Kara Dul, yaptıkları planın işe yarayacağından bahsediyor.

Fragmanın en büyük sürprizi uzun zamandır Hawkeye'ın nerelerde olduğunu merak eden hayranlar için. Jeremy Renner'ın hayat verdiği Hawkeye, fragmanda çizgi romanlardaki en karanlık haliyle boy gösteriyor. Hawkeye'ın artık bir intikam avcısı Ronin olarak son filmde yer aldığını öğreniyoruz.

Yenilmezler: Son Oyun (Avengers: Endgame) Fragmanı

Hayranların en çok merak ettikleri hususlardan biri de Black Panther filminde Marvel Evreni'nin en zeki kahramanı olarak bilinen Shuri'nin ölüp ölmediği idi. Bruce Banner'ın önündeki ekranlarda ölen üç kişinin resimleri görünürken aralarında Shuri'nin de olduğunu görüyoruz ancak bu yönetmenlerin son dakika sürprizlerinden birine dönüşebilir zira bu fotoğraflardan birinde Scott Lang / Ant-Man (Paul Rudd) de mevcut ve fragmanın sonuna doğru Kaptan Amerika'nın kapısının ziline basıyor. Scott Lang, quantum evreninde sıkışıp kaldığı için kurtulmuş ve aynı şey Shuri'nin başına da gelmiş olabilir.

Bu soruların cevabını 26 Nisan 2019'da Yenilmezler: Son Oyun vizyona girdiğinde alacağız.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS