Aquaman Fragmanı Comic-Con'da!

Aquaman fragmanı Comic-Con'da yayınlanacak.
Aquaman Fragmanı Comic-Con'da!

Bu yılın en çok beklenen sinema filmlerinden biri olan Aquaman'den güzel haberler var. Amber Heard, Jason Momoa ve Nicole Kidman gibi A sınıfı Hollywood yıldızlarını buluşturan yapımın yeni logosu hayranların beğenisine sunulurken, fragmanın Comic-Con'da yayınlanacağı müjdesi geldi.

Yönetmen James Wan, Twitter hesabından hayranlarına müjdeyi verdi. Arthur Curry'nin denizaltı krallığında kendi kimliğini keşfedeceği filmin fragmanı San Diego Comic-Con'da yayınlanacak. O zamana kadar hayranlar yeni logo ile yetinmek zorunda kalacak. James Wan Twitter hesabında şu mesajı paylaştı:

"Comic-Con çılgın olacak. Bu yeni logo. Atlantis'ten az önce kaçırıldı. (Kral Orm'un kemer tokasından çalındı.)"

İşte Aquaman'in yeni logosu.

İşte Aquaman'in yeni logosu.

Aquaman'in Atlantis'in yeni kralı olduğunu öğrendiği filmde düşmanlarıyla mücadele ederken halkına liderlik etme süreci anlatılacak. Jason Momoa'nın hayat verdiği Aquaman aslında beyaz perdeye daha önce geldi. Geçen sene Justice League (Adalet Birliği) filminde ilk defa hayranlarının karşısına çıkan Aquaman Batman ve Superman gibi kahramanların gölgesi altında kaldığı için çok eleştirilmişti. Bu kez kendi solo hikayesi ile Aralık ayında Türkiye sinemalarında vizyona girecek olan Aquaman okyanusun derinliklerindeki mücadeleyi anlatacak.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS