Aquaman 2 Hazırlıkları Başladı

Aquaman 2 çekimleri için çalışmalar başladı.
Aquaman 2 Hazırlıkları Başladı

Warner Bros., Aquaman'in devam filmi için kolları sıvadı. İlk filmin gişede büyük bir başarı kazanmasının ardından James Wan ve ekibi ikinci film için hazırlıklara başladı. Aquaman 2'nin senaryosu ilk filmin de hikayesini yazan Johnson-McGoldrick'e emanet.

Geçen Aralık ayında vizyona giren Aquaman yapımcıların tahminlerini de geride bırakarak gişede büyük bir başarıya imza attı. Açılış haftasında ilk iki günde Kuzey Amerika sinamalarında 68.7 milyon dolar kazanan Aquaman, uluslar arası arenada da büyük bir başarı gösterdi ve 784 milyon dolar gibi devasa bir gişe rakamına ulaştı. Sadece Çin'de 300 milyon dolar bilet satan  ve sinema tarihinin en çok kazandıran 21. filmi unvanını kazanan Aquaman'in bu başarısının ardından devam filmi kaçınılmaz görünüyordu ki stüdyo da bu haberi doğruladı.

Johnson-McGoldrick Aquaman 2'nin senaryosu için Will Beall ile birlikte çalışıyor. İlk filmin senaryosunu da birlikte yazan ikilinin Atlantis'te nasıl bir serüven yazacağı merak konusu. Aquaman 2'de yine Jason Momoa baş rolde olacak. Momoa'ya Amber Heard, Willem Dafoe, Patrick Wilson, Dolph Lundgren ve Nicole Kidman'ın eşlik etmesi bekleniyor.

Bununla birlikte yapımcılar Aquaman 2'nin ne zaman vizyona gireceği konusunda bilgi vermedi.Aquaman hakkında en popüler haber: Aquaman Film Eleştirisi


Aquaman Türkçe Altyazılı Fragman

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS