2019’un İlk Fortnite Turnuvası Şubat Ayında

Senenin ilk Fortnite Turnuvasına sayılı günler kaldı.

Fortnite’ın 2019 yılında düzenleyeceği ilk turnuvasının adı Gizli Kavga (Secret Skirmish) olacak. Epic Games turnuva hakkında çok detay vermese de Fortnite oyuncularını heyecanlandırmaya yetecek kadar bilgi verdi.

Epic Games’in turnuva hakkında bilgi verdiği duyurusunda turnuvanın iki gün süreceği ve yarışmacıların 500 bin dolarlık ödül için yarışacakları belirtildi. Yarışmacılar, profesyonel oyuncular ve şimdiye kadar diğer turnuvalarda başarılı performans gösterenler arasından Epic Games tarafından seçilecek. Seçilen yarışmacılara davetiye gönderilecek.

Fortnite’ın bu senenin ilk turnuvası 14-15 Şubat tarihlerinde şimdilik yeri ve adı açıklanmayan gizli bir tesiste gerçekleşecek. Turnuvanın gerçekleşeceği yerden bağımsız olarak oyunları seyretmek isteyenler daha önceki turnuvalarda olduğu gibi Fortnite’ın Twitch kanalı üzerinden heyecana ortak olabilecek.

Epic Games'in yaptığı açıklamaya göre oyunculara bu turnuvaya özel yeni ve ekstra görevler verilecek. Bu görevlerin şimdilik ne anlama geldiği ve Epic Games’in gizli gündeminin ne olduğunu kimse bilmiyor. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS