Yerli Otomobilin Kapıları Dünyaya Açılıyor!

Yerli Otomobilin Kapıları Dünyaya Açılıyor!
Yerli Otomobilin Kapıları Dünyaya Açılıyor!

Teknik donanımının yanı sıra tasarımıyla da göz dolduran yerli otomobil, Barcelona'da düzenlenecek olan MWC Fuarında beğeniye sunulacak. Tanıtım faaliyetleri TOGG CEO'su Gürcan Karakaş tarafından planlanacak.

Yerli Otomobil İlk Fuarına Hazırlanıyor

İlk sürüşünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı yerli otomobil, ilk fuarında otomobil severlerin ilgisini çekecek. Tasarımından teknik özelliklerine kadar her detayıyla beğeni toplayan araç, Avrupa turuna İspanya'da düzenlenecek olan MWC Fuarıyla başlayacak. Avrupa turnesine 24-27 Şubat'ta start alacak olan yerli otomobil, bu fuardan sonra teknoloji fuarlarında da yer alacak. Sadece ülkemizde değil dünyada da yankı bulan tasarım, bir otomobilden çok daha fazlasını sunuyor.

Otomobil mi Yeni Nesil Akıllı Cihaz mı?

"Otomobili yeni nesil bir cihaza dönüştürüyoruz" vurgusunun öne çıktığı ilk animasyon tanıtımında büyük beğeni toplayan prototip, internete bağlı tüm akıllı cihazlarla uyum içinde çalışacak. Şarj altyapısı, konum özellikleri, kablosuz güncelleme ve akıllı park uygulamasıyla dikkat çeken araç, Türkiye'nin 60 yıllık rüyasının gerçeğe dönüşmesine katkı sağlayacak.
 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS