Yeni iPhone ve iPadlerin Özellikleri Trend Konular Arasında

Tim Cook Apple ürün tanıtım organizasyonunda.
Yeni iPhone ve iPadlerin Özellikleri Trend Konular Arasında

Ming-Chi Kuo sektörün duayen isimlerinden biri. Apple'ın yeni ürünleri hakkında analizler ve tahminler yapan Ming-Chi Kuo şimdiye kadar dediklerini tutturdu. Kuo yeni iPhone ve iPad'in özellikleri hakkında yeni tahminlerde bulundu. Buna göre iPhone 11 başka cihazları da şarj edebilecek.

Ming-Chi Kuo Apple'ın bu sene çıkaracağı ürünlerin özelliklerini, küçük ve büyük değişimleri tahmin etti. iPhoneların arka kaplamasının buzlu camdan olacağını söyleyen Kuo'ya göre yeni modellerde diğer Apple ürünlerini şarj etme özelliğinin yanı sıra geliştirilmiş Face ID ve muhtemelen iPhone Max için üçlü kamera sistemi de gelecek. Ayrıca yeni iPhonelar daha büyük bataryalara sahip olacak.

Yeni iPhone nasıl olacak? Özellikleri neler?

Yeni iPhone nasıl olacak? Özellikleri neler?

Apple'ın USB-C porta geçiş yapmadığını daha önce de haber yapmıştık. Bunun için ekstradan 35 dolar civarında daha yatırım yapılması gerekiyor. Yeni iPhonelarda XR ve XS neslinde olduğu gibi 5.8 inç, 6.1 inç ve 6.5 inç ekranlar kullanılacak.

Yeni iPad 2019

Yeni iPad 2019

Gelelim iPadlere. 2019 model yeni iPadler gelişmiş işlemcilerle piyasaya sürülecek. Buna yeni iPad Mini de dahil. 9.7 inçlik ekran 10.2 inç ile değiştirilecek. Bu da ekranın biraz daha dar olması anlamına geliyor. Yeni iPadlerde daha güçlü bir grafik kartı kullanılması beklenmiyor, yani görüntü kalitesinde bir fark olmayacak.

Bunlar sektörün duayen isimlerinden bir analistin tahminler olmakla birlikte tutarlı görüşler. Apple'ın yeni ürünlerini tanıtacağı organizasyonun tarihi henüz netleşmedi.

iPhone ve iPad kullanıcısı iseniz görüşlerinizi aşağoya yazın.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS