Yeni iPhone 11 Neye Benzeyecek ve Özellikleri Neler?

Yeni iPhone 11 Neye Benzeyecek ve Özellikleri Neler?
Yeni iPhone 11 Neye Benzeyecek ve Özellikleri Neler?

iPhone 11 neye benzeyecek, yeni özellikleri neler? Apple yeni akıllı telefonunun çalışmalarına devam ededursun, iPhone 11'in bazı özellikleri piyasaya sızdı.

Japon teknoloji sitesi Macotakara 2019 yılında piyasaya sürülecek olan yeni iPhone 11'lerin 5W şarj aletlerini kullanacağını yazdı. Bu haber iPhone kullanıcılarını üzdü, zira müşteriler hızlı şarj etme imkanı sunan 18W şarj aletlerini kullanmak için ekstra 18 dolar daha ödemek zorunda kalacak.

Bununla birlikte bir metrelik USB-C almak isteyen müşteriler ayrıca 20 dolar daha ödeyecek. Dolayısıyla hızlı şarjın imkanlarından faydalanmak isteyenler telefon başına 50 doları gözden çıkarmak zorunda. Eğer 2 metrelik USB-C kablosu almak istiyorsanız fiyat 35 dolar.

Apple CEO'su Tim Cook yeni iPhone fiyatlarını kırpacaklarına yönelik vaatlerine rağmen bir kötü haber de Bloomberg'den geldi. Mark Gurman'ın iddialarına göre 2019 iPhone modelleri geçen seneki modellerle aynı olacak. Bu da demek oluyor ki iPhone XR2, iPhone 11 ve iPhone 11 Max sırasıyla 749 dolar, 999 dolar ve 1099 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Çin'in akıllı telefon piyasasına oldukça iyi rakip ürünlerle dalmasıyla birlikte Apple'ı zorlu bir yarış bekliyor. Xiaomi gibi telefonların ülkemizde bile büyük bir alıcı kitlesine ulaşmasının ardından Apple'ı zor günler bekliyor. Şirketin hala ülkemizdeki satış fiyatlarına tepkiler büyük.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS