Samsung Galaxy Watch Active 2 Çıktı ve Apple Watch'a İyi Bir Alternatif

Samsung Galaxy Watch Active 2 keyifli ve pratik bir ürün.
Samsung Galaxy Watch Active 2 Çıktı ve Apple Watch'a İyi Bir Alternatif

Apple Watch kullananlar buna şiddetle karşı çıkabilirler ama Samsung'un Galaxy Watch Active 2 modeli çok keyifli ve başarılı bir alternatif. Tasarımı, kullanım kolaylığı ve zengin uygulama seçenekleriyle konforlu bir zarafet sunuyor.

İlk bakışta Samsung Galaxy Watch Active 2, Samsung Watch Active'in aynısı gibi görünüyor ama parmağınızı saatin oval kenarında saat yönünde ve tersine hareket ettirdiğinizde Samsung'un imza özelliği sayılan bezel aralığı kontrol özelliğinin geri geldiğini görüyorsunuz. Sadece bu özellikle oynarken dakikalar harcayacağınızı şimdiden bilin.

Samsung Galaxy Watch Active 2, 40 ve 44 mm olmak üzere iki boyutta üretilmiş. Çelik ve alüminyum kaplamalar çok şık duruyor. İhtiyacınıza göre SIM kartlı ya da Bluetooth'lu olanını tercih edebiliyorsunuz.


Samsung Yangın Söndürücü Vazo Üretti


Galaxy Watch'a göre Samsung Galaxy Watch Active 2 daha pratik ve keyifli duruyor. Buna rağmen oldukça geniş bir uygulama yelpazesine sahip. Özellikle sporcular için Edmondo, Swim.com, My FitnessPal, Smart Caddie gibi başarılı uygulamaları var.

Samsung Galaxy Watch'ın ülkemizdeki satış fiyatı 1399 Lira. Samsung Galaxy Watch Active 2 henüz ülkemizde stoklara girmedi ancak fiyatı 40 mm versiyonu için 279 dolar, 44 mm için 299 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Samsung'un akıllı saat reyonu Apple'ın saatlerine nazaran daha ikna edici çizgiler barındırıyor. Apple Watch'un hala doksanların Mac çizgilerini barındırmasını fazla retro bulanlar için Galaxy Watch Active 2 kesinlikle iyi bir alternatif. Apple Watch Series 4'un ülkemizdeki satış rakamı 3 bin 99 lira.


BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

Montblanc Summit 2 Akıllı Saat Piyasasında Tek Olmak İstiyor

Samsung Galaxy Fold Ne Zaman Piyasaya Çıkacak? Samsung Galaxy Fold Fiyatı Ne Olacak?

Dolar Kaç Lira?

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS