iPhone 11 Modelleri İçin Akıllı Kılıf Geliyor

iPhone 11 Modelleri İçin Akıllı Kılıf Geliyor

iPhone 11 modelleri piyasaya çıktı bile. Aslında henüz batarya ömtü konusunda müşterilerden şikayet gelmemesine rağmen Apple yeni iPhone 11 modelleri için de daha önce iPhone XR, iPhone XS ve iPhone XS Max için yaptığı gibi bataryalı kılıfları piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Pil ömrü uygulama yoğun telefon kullanıcıları için can sıkıcı bir konu. Özellikle eski model telefon kullananlar için pil sorunu çekilmez bir hal alabiliyor ancak şimdilik eski telefonla için Apple tarafından bir çözüm üretilmedi. Bunun yerine bu senenin başında iPhone XR, iPhone XS ve iPhone XS Max akıllı telefon modelleri için pilli kılıflar satışa sunulmuştu.

Apple bu sektörden daha fazla faydalanmayı hedefliyor. Henüz 2 hafta önce piyasaya sürülen iPhone 11 için pilli/bataryalı kılıfların yılbaşı hediye sezonuna yetiştirilmesi planlanıyor. Fikir oldukça heyecanlı olsa da bataryalı kılıfların fiyatı cep yakabilir. Kılıfların fiyatının en az 999 Lira olması bekleniyor. Apple'ın mağazasında iPhone XS Max için akıllı kılıflar 999 Liradan satılıyor.


 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS