Tron Piyasasının Dolar Karşısındaki Son Durumu

Tron Piyasasının Dolar Karşısındaki Son Durumu
Tron Piyasasının Dolar Karşısındaki Son Durumu

foreks sektörünün en parlak alternatifi olarak görülen sanal paralar yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen sanal para dünyası emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Peki TRON düşer mi? TRON ile birlikte diğer dijital para birimlerine de bir şans vermek gerekir mi?

dijital para birimleri son yimidört saat içinde 20.47 Milyar Dolar işlem gördü. en son alınan veriler ışığında piyasanın toplam büyüklüğü 117.16 Milyar dolara ulaştı.

TRON an itibarıyla 0.02 Amerikan Doları seviyesinden işlem görüyor. Güncel döviz kuru üzerinden hesaplandığında 0.13 Türk lirası. Ayrıca TRON son bir saat içinde yüzde 0.88 değer farkı yaşadı.

Dai Son 1 Gün İçinde En Fazla Değer Kaybı Yaşadı

sanal para birimleri içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı sanal para birimleri kaybettiriyor. PIVX, Bancor ve Ontology geçtiğimiz 1 hafta içerisinde yatırımcılarını en fazla güldüren kripto parabirimleri oldu. öte yandan STASIS EURS, DigiByte ve Status geçtiğimiz 1 hafta içerisinde en fazla düşen kripto para birimleri olarak öne çıktı. Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin ve EOS piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. kripto para piyasasının yüzde 76.46 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

serbest piyasadan alinan en son rakamlara gore 3661.79 dolar üzerinden alınıp satılan açık kaynak para birimi bitcoin son bir gün içinde 6.44 Milyar doların üstünde piyasada el değiştirdi.. Ülkemiz piyasasında da yoğun bir yatırımcı kitlesi olan bitcoinin güncel piyasa değeri 64.20 Milyar dolar.

piyasanın en büyüklerinden olan ethereum ise güncel verilere göre 122.10 dolar seviyesinde. Ethereum geçtiğimiz 24 saat içinde 3.36 Milyar dolar el değiştirdi..

Son olarak da Ripple 0.31 üstünden işlem görüyor. Ripple sanal para piyasasının en temkinli yatırım araçlarından biri olarak görülüyor.

Her gün yeni emtiaların giriş yaptığı dijital para piyasası Avrupa ve Asya'da farklı regülasyonlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: