Tron Piyasasından Haberler Var

Tron Piyasasından Haberler Var
Tron Piyasasından Haberler Var

Son zamanlarda sıkı yaptırımlara maruz kalan dijital para birimleri yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için bazı uzmanlara göre kripto para piyasası altın ve dövizden daha makul bir yatırım aracı. sanal para piyasası kazandırır mı? Tron ve diğer sanal para birimlerinin son fiyatları haberin detayında.

22:44 itibari ile dijital para birimleri toplam 274.50 Milyar Amerikan Dolarılık bir hacme ulaştı. Bu tutarın yüzde 69.90'lik kısmı bitcoine ait.

Tron 22:44 itibarıyla 0.10 Türk lirası (0.02 Dolar). Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 1.19 Milyar Dolar seviyesinde. Ayrıca Tron son bir saat içinde yüzde 0.51 değer farkı kaydetti.

Dai Dünden Şu Ana Kadar En Fazla Değer Kaybı Yaşadı

geçtiğimiz 1 hafta içerisinde en fazla değer kazanan sanal paralar Japan Content Token, RIF Token ve Chainlink olurken, geçtiğimiz 24 saat boyunca tabloda değişiklikler söz konusu. Bytom, Energi ve Bitcoin Diamond bir günlük zaman diliminde en fazla değer kazanan sanal paralar oldu. öte yandan geçtiğimiz bir hafta içinde IOST, OKB ve INO COIN hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise Dai, Basic Attention Token ve Komodo alarm vermeye başladı. Toplam piyasa hacmi 274.41 Milyar doları geçen dijital para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 82.05.

Bitcoin
alışılmamış bir akış üzerine bina edilen bitcoin yatırımcısını üzmeye devam ediyor ancak en yakın rakibinden açık ara önde. yeni dünyanın para birimi olarak görülen bitcoin piyasadan alınan güncel fiyatlara bakıldığında 10724.45 dolar, yani güncel döviz kurları üstünden hesaplandığında 60861.28 TL seviyesinde. Bitcoin geçtiğimiz 1 hafta içerisinde yüzde 5.89 değer farkı yaşadı.

Ethereum
sanal para piyasasının petrolü olarak lanse edilen ethereum 1129.46 Türk lirası seviyesinde alınıp satılıyor. Anlık değerleri geçmiş dönem rakamlarıyla kıyaslamak önemli. Ethereum fiyatı geçtiğimiz hafta yüzde 6.04 değer farkını gördü.

Ripple
oldukça hızlı bir çıkış yapan Ripple an itibarıyla 0.28 Dolar yani 1.58 Türk lirası seviyesinden alınıp satılıyor.

Devlet regülasyonları bir yana bir yandan da korsanların hedefinde olan kripto para birimleri geleneksel foreks piyasalarından çok daha belirsiz bir arena. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: