Tether Piyasası Yine Gergin

Tether Piyasası Yine Gergin
Tether Piyasası Yine Gergin

Güvenli ve dağıtık bir mimari üzerinde çalışmak üzere tasarlanan dijital para dünyası altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. dijital para uzmanlarına göre sanal paralar gelecekte ilk ve tek tercih olacak. Peki Tether fiyatları düşer mi? Tether ne kadar? Detaylı analiz bilgileri haberin detaylarında.

sanal para birimleri hareketli dakikalar yaşıyor. en son fiyatlara bakıldığında geçtiğimiz 24 saat içinde 93.26 Milyar Amerikan Doları tutarında dijital para işlem gördü.. Toplamda 310.29 Milyar Amerikan Doları'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 67.20'si bitcoinden geliyor.

21:38 itibarıyla 5.72 TL düzeyinden talep gören Tether 3.86 Milyar Dolar piyasa değerine sahip oldu. uluslar arası piyasada 1 Amerikan Doları (5.72 Türk lirası) düzeyinden alınıp satılıyor. Ayrıca Tether son 24 saat içinde yüzde 0.23 değer farkını gördü.

Abbc Coin Son Yimidört Saat İçinde En Fazla Değer Kaybı Yaşadı

sanal para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. DigiByte, Bitcoin ve Augur geçen hafta sert bir düşüş yaşadı. diğer taraftan XMax, Japan Content Token ve Egretia son bir hafta boyunca en çok yükselen dijital para birimleri oldu. Toplam piyasa hacmi 310.29 Milyar doları geçen dijital para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 81.19.

güncel verilere bakıldığında 11705.91 dolar üzerinden alınıp satılan riskli bir emtia olduğu bilinen bitcoin son 24 saat boyunca 30.73 Milyar doların üstünde piyasada el değiştirdi.. Ülkemiz piyasasında da yoğun bir yatırımcı kitlesi olan bitcoinin güncel piyasa değeri 208.51 Milyar dolar.

ethereum (ether) ise güncel verilere bakıldığında 274.03 dolar seviyesinde. Ethereum son bir gün boyunca 10.69 Milyar dolar alınıp satıldı..

Son olarak da Ripple 0.33 seviyesinden işlem görüyor. Ripple sanal para piyasasının en temkinli yatırım araçlarından biri olarak görülüyor.

kripto paralar oldukça hararetli bir ortamda yarış ediyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: