Tether Canlı Fiyatlar

Tether Canlı Fiyatlar
Tether Canlı Fiyatlar

Geleceğin foreks piyasası olarak görülen sanal para birimleri gündemden hiç düşmüyor. uzmanlara göre her gün yeni emtialar üreten kripto paralar kötü bir şakadan ibaret. Peki Tether düşer mi? Tether ne kadar? Detaylı analiz bilgileri haberin detaylarında.

sanal paralar hareketli dakikalar yaşıyor. güncel verilere göre son 24 saat boyunca 42.88 Milyar Dolar tutarında dijital para piyasada el değiştirdi.

21:44 itibarıyla 5.86 TL seviyesinden talep gören Tether 2.45 Milyar Dolar piyasa değerine sahip oldu. global piyasada 1 Dolar (5.86 Türk lirası) seviyesinden alınıp satılıyor. Ayrıca Tether son bir saat içinde yüzde 0.28 değer farkı yaşadı.

Kripto Para Piyasasının En Büyük Pastası Bitcoinin

Bitcoin Cash dünden şu ana kadar istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. DigiByte ise alarm vermeye başladı. Zira geçtiğimiz yirmidört saat içinde en hızlı düşen dijital para DigiByte oldu. Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash ve EOS piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. kripto para piyasasının yüzde 72.69 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin
sadece piyasaların değil akademisyenlerin de yeni gözdesi bitcoin yatırımcısını üzmeye devam ediyor ancak en yakın rakibinden açık ara önde. en büyük dijital para bitcoin son rakamlara bakıldığında 5072.66 dolar, yani güncel döviz kurları üstünden hesaplandığında 29598.98 lira seviyesinde. Bitcoin geçtiğimiz hafta yüzde 3.15 değer farkı yaşadı.

Ethereum
blok zinciri uygulama platformu ethereum 937.45 TL seviyesinde talep görüyor. Anlık değerleri geçmiş dönem rakamlarıyla kıyaslamak önemli. Ethereum fiyatı geçtiğimiz bir hafta içinde yüzde 10.21 değer farkını gördü.

Ripple
Ripple an itibarıyla 0.32 Dolar yani 1.87 TL düzeyinden alınıp satılıyor.

sanal para dünyası oldukça belirsiz bir ortamda yarış ediyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: