Stellar Kazandırıyor Mu?

Stellar Kazandırıyor Mu?
Stellar Kazandırıyor Mu?

Her gün binlerce kişinin odağı haline gelen dijital para birimleri gündemden hiç düşmüyor. küresel gelişmelere bakıldığında bazılarına göre dijital para dünyası aşırı belirsiz ve zannedildiği gibi tam bağımsız değil. Peki Stellar fiyatları yükselir mi? İşte güncellenen veriler ışığında sanal para piyasasının son durumu.

Toplamda 279.98 Milyar dolarlık global bir pazara dönüşen dijital para birimleri sadece dünden şu ana kadar 47.47 Milyar Dolar işlem hacmine ulaştı.

Stellar an itibarıyla 0.07 Amerikan Doları üzerinden alınıp satılıyor. Güncel döviz kuru üzerinden hesaplandığında 0.40 lira. Bununla birlikte Stellar geçtiğimiz bir hafta içinde yüzde 7.00 değer farkı kaydetti.

Trueusd Dünden Beri En Fazla Kaybettirdi

dijital para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Metaverse ETP, Paxos Standard Token ve USD Coin geçtiğimiz hafta boyunca sert bir düşüş yaşadı. madalyanonun öbür tarafında ise Mixin, Binance Coin ve WAX geçtiğimiz bir hafta içinde en fazla yükselen sanal para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum ve XRP kripto para piyasasının en yüksek hacimli emtiaları. Sadece bu üç para birimi sanal para piyasasının yüzde 81.75 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin: bitcoin bir yıldır kaybettiriyor ancak hala zirvede. serbest piyasadan alinan en son rakamlara gore hala deneysel bir para birimi özelliği taşıyan bitcoin 10856.93 dolar, yani güncel döviz kurları üstünden hesaplandığında 59875.94 Türk lirası seviyesinde. Bitcoin son bir hafta içinde yüzde 6.98 değer farkı yaşadı.

Ethereum: ethereum (ether) 1145.55 TL seviyesinden alınıp satılıyor. Anlık değerleri geçmiş dönem rakamlarıyla kıyaslamak önemli. Ethereum fiyatı son bir hafta içinde yüzde 8.98 değer farkını gördü.

Ripple: dijital para piyasasının geleneksel kurallarını esneten ripple an itibarıyla 0.30 Dolar yani 1.63 lira seviyesinden işlem görüyor.

sanal para dünyası geleneksel foreks piyasalarından çok daha tartışmalı bir arena. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: