Stellar Kaç Dolar Oldu?

Stellar Kaç Dolar Oldu?
Stellar Kaç Dolar Oldu?

Her gün binlerce kişinin odağı haline gelen dijital para piyasası sadece küçük yatırımcıların değil büyük oyuncuların da gündeminde. küresel gelişmelere bakıldığında bazılarına göre kripto para birimleri geleceğin küresel para kuru. Peki Stellar düşer mi? Stellar kaç lira oldu? finans piyasasının son durumu haberin detaylarında.

dijital para dünyası son bir gün boyunca gerçekleşen işlem hacmi sonunda 116.96 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı.

Stellar 22:39 itibarıyla 0.08 Amerikan Doları. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 1.50 Milyar Amerikan Doları. Bununla birlikte Stellar geçtiğimiz hafta yüzde 2.74 değer farkı yaşadı.

Geçtiğimiz Hafta Boyunca En Çok Kazandıran Sanal Para: Moac

Güncel sanal para rakamlarına bakıldığında son bir gün içinde Dash, Komodo ve Veritaseum umut verici görünüyor. diğer taraftan TrueUSD, Dai ve Status ise aynı süre içinde en çok kaybettiren üç dijital para birimi olarak öne çıkıyor. dijital para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin

Bitcoin Kaç Dolar?
Bitcoin Kaç Dolar?

en büyük işlem hacmine sahip bitcoin piyasası en tartışmalı piyasaların başında geliyor. canlı verilere bakıldığında bitcoin 3656.26 dolar, yani güncel döviz kurları üstünden hesaplandığında 19359.88 lira seviyesinde. Bitcoin geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 5.63 değer farkı yaşadı.

Ethereum

Ethereum Kaç Dolar?
Ethereum Kaç Dolar?

en çok rağbet gören sanal para birimlerinden biri olan ether 644.07 TL seviyesinden talep görüyor. Anlık değerleri geçmiş dönem rakamlarıyla kıyaslamak önemli. Ethereum fiyatı geçtiğimiz hafta yüzde 12.77 değer farkını gördü.

Ripple

<b>Ripple Kaç Dolar?</b> Ripple 0.30 Amerikan Doları
Ripple Kaç Dolar? Ripple 0.30 Amerikan Doları

ethereumun tahtını sarsan Ripple an itibarıyla 0.30 Amerikan Doları yani 1.61 TL seviyesinden işlem görüyor.

Devlet regülasyonları bir yana bir yandan da korsanların hedefinde olan sanal para piyasası oldukça hararetli bir ortamda yarış ediyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: