Son Dakika! Sanal Para Fiyatları Belli Oldu.

Son Dakika! Sanal Para Fiyatları Belli Oldu.
Son Dakika! Sanal Para Fiyatları Belli Oldu.

Son gelişmelerle birlikte para sektörünün en hararetli konularından biri olan sanal para birimleri dalgalı günler yaşıyor. bazı sanal para uzmanlarına göre her gün yeni emtialar üreten kripto para piyasası emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Yatırımcılar ise bu yatırım ortamında Litecoin alıp almamaları gerektiği konusunda kararsız. Litecoin ile birlikte diğer sanal para birimlerine de bir şans vermek gerekir mi?

Toplamda 195.19 Milyar dolarlık küresel bir pazara dönüşen dijital para dünyası sadece son yimidört saat içinde 56.70 Milyar Dolar işlem hacmine ulaştı. 195.19 Milyar Amerikan Doları tutarındaki piyasanın yüzde 67.51'si sadece bitcoine ait.

Litecoin an itibarıyla 45.67 Dolar civarından alınıp satılıyor. Bununla birlikte Litecoin geçtiğimiz hafta yüzde 1.13 değer farkı kaydetti.

Dünden Şu Ana Kadar En Çok Kazandıran Sanal Para: Noah Coin

dijital para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Ethereum Classic, Paxos Standard ve OmiseGO geçtiğimiz bir hafta içinde sert bir düşüş yaşadı. bununla birlikte Karatgold Coin, LUNA ve Cosmos geçtiğimiz hafta en çok kazandıran sanal para birimleri oldu. Yatırım kararı almadan önce 195.17 Milyar dolarlık dijital para piyasasının zirvesinde yer alan kripto para birimlerinin 18:33 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin: sadece piyasaların değil akademisyenlerin de yeni gözdesi bitcoin piyasası en hararetli piyasaların başında geliyor. güncellenen en son verilere göre hala deneysel bir para birimi özelliği taşıyan bitcoin 7287.74 dolar, yani güncel döviz kurları üstünden hesaplandığında 42123.13 Türk lirası seviyesinde. Bitcoin geçen haftadan beri yüzde 2.32 değer farkı yaşadı.

Ethereum: ether 854.16 lira üzerinden talep görüyor. Anlık değerleri geçmiş dönem rakamlarıyla kıyaslamak önemli. Ethereum fiyatı geçtiğimiz hafta içinde yüzde 1.12 değer farkını gördü.

Ripple: dijital para piyasasının en yüksek hacimli paralarından biri olan ripple an itibarıyla 0.22 Amerikan Doları yani 1.26 Türk lirası seviyesinden işlem görüyor.

Her gün yeni emtiaların giriş yaptığı kripto para piyasası oldukça hararetli bir ortamda yarış ediyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: