Son Dakika! Sanal Para Fiyatları Belli Oldu.

Son Dakika! Sanal Para Fiyatları Belli Oldu.
Son Dakika! Sanal Para Fiyatları Belli Oldu.

Her gün binlerce kişinin odağı haline gelen dijital para birimleri her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. uzmanlara göre sanal para dünyası gelecekte ilk ve tek tercih olacak. böyle bir yatırım ortamında Ripple alınır mı? Ripple kaç lira oldu? foreks piyasasının son durumu haberin detaylarında.

kripto para birimleri son yimidört saat içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 168.63 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı.

Ripple an itibarıyla 0.33 Dolar seviyesinden talep görüyor. Ayrıca Ripple son 24 saat boyunca yüzde 0.44 değer farkı yaşadı.

Son Bir Hafta İçinde En Fazla Nano Kaybettirdi

Maximine Coin geçtiğimiz yirmidört saat içinde istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. Gemini Dollar ise alarm vermeye başladı. Zira son bir gün içinde en fazla düşen kripto para Gemini Dollar oldu. sanal para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

son rakamlara bakıldığında Bitcoin 5167.27 Dolar (30099.37 TL), Ethereum 166.41 Dolar (969.35 Türk lirası), Ripple 0.33 Dolar (1.91 Türk lirası) ve piyasa hacmiyle dördüncü sırada yer alan Bitcoin Cash 297.86 Dolar (1735.01 TL) üstünden talep görüyor.

Devlet regülasyonları bir yana bir yandan da korsanların hedefinde olan kripto para birimleri geleneksel finans piyasalarından çok daha takibi zor bir arena. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: