Sanal Petrol Diye Adlandırılan Ethereum Kaç Lira Oldu?

Sanal Petrol Diye Adlandırılan Ethereum Kaç Lira Oldu?
Sanal Petrol Diye Adlandırılan Ethereum Kaç Lira Oldu?

Foreks sektörünün en parlak alternatifi olarak görülen dijital para dünyası dalgalı günler yaşıyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu sanal para analistlerine göre sanal para birimleri haksız yere eleştirilen bir yatırım alternatifi. Peki Ethereum düşer mi? en çok rağbet gören sanal para birimlerinden biri olan ether kaç dolar? para piyasasından en son haberler burada.

Kripto para piyasası geçtiğimiz yirmidört saat içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 252.46 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin bu pastadaki payı ise yüzde 67.15.

21:40 itibarıyla 1417.63 lira düzeyinden talep gören Ethereum platformu üstünde çalışan aynı adlı para birimi etherum 23.10 Milyar Dolar piyasa değerine sahip oldu. global piyasada 208.04 Dolar üstünden talep görüyor. Ayrıca en çok işlem gören kriptolardan biri olan ethereum son bir saat içinde yüzde 0.42 değer farkı yaşadı.

Verge Dünden Beri Kazandırmaya Devam Ediyor

Güncel dijital para rakamlarına bakıldığında son 24 saat içinde Verge, Lisk ve Ravencoin umut verici görünüyor. bununla birlikte USD Coin, Binance USD ve HUSD ise aynı süre içinde en hızlı düşme trendine giren üç kripto para birimi olarak öne çıkıyor. kripto para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin: dijital para piyasasının temel göstergesi kabul edilen bitcoin piyasası en heyecanlı piyasaların başında geliyor. en son alınan veriler ışığında kripto para piyasasının temel göstergesi kabul edilen bitcoin 9222.20 dolar, yani güncel döviz kurları üstünden hesaplandığında 62841.90 lira seviyesinde. Bitcoin geçen haftadan beri yüzde 2.45 değer farkı yaşadı.

Ethereum: ether ya da diğer adıyla ethereum 1417.63 lira seviyesinden talep görüyor. Anlık değerleri geçmiş dönem rakamlarıyla kıyaslamak önemli. Ethereum fiyatı geçen hafta yüzde 5.29 değer farkını gördü.

Ripple: oldukça popüler bir sanal para birimi olan Ripple an itibarıyla 0.20 Amerikan Doları yani 1.37 lira seviyesinden işlem görüyor.

Kripto para piyasası geleneksel finans piyasalarından çok daha hararetli bir arena. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: