Sanal Paralar Güncel Fiyatlar

Sanal Paralar Güncel Fiyatlar
Sanal Paralar Güncel Fiyatlar

global piyasada büyük bir rağbet gören dijital para birimleri gündemden hiç düşmüyor. global gelişmelere bakıldığında bazılarına göre kripto para dünyası patlamak üzere olan bir balon. Peki böyle bir ortamda bitcoine ve ethereuma yatırım yapmak makul mü? Ripple ne kadar? Detaylı analiz bilgileri haberin detaylarında.

sanal paralar dünden şu ana kadar gerçekleşen işlem hacmi sonunda 130.54 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin bu pastadaki payı ise yüzde 53.01.

14:08 itibarıyla 1.73 Türk lirası seviyesinden talep gören Ripple 13 Milyar Dolar piyasa değerine sahip oldu. global piyasada 0.31 Amerikan Doları (1.73 Türk lirası) üzerinden işlem görüyor. Ayrıca Ripple son 24 saat içinde yüzde 0.08 değer farkını gördü.

Geçtiğimiz Hafta Boyunca En Fazla Kaybettiren Usd Coin Oldu

son bir hafta içinde yatırımcılarına en fazla güven tesis eden sanal paralar Dash, Augur ve Electroneum olurken, son bir gün içerisinde tabloda değişiklikler söz konusu. NEM, OmiseGO ve Cardano dün itibarıyla en fazla yükselen sanal paralar oldu. madalyanonun öbür tarafında ise geçtiğimiz 1 hafta içerisinde USD Coin, Mixin ve Cryptonex hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise Nano, Cryptonex ve Gemini Dollar alarm vermeye başladı. Toplam piyasa hacmi 130.54 Milyar doları geçen kripto para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 73.85.

Bitcoin

en son fiyatlara bakıldığında 3934.23 Amerikan Doları üstünden alınıp satılan herhangi bir garantör kuruluşa bağlı olmayan bitcoin dün itibarıyla 10.70 Milyar doların üstünde piyasada el değiştirdi.. Ülkemiz piyasasında da yoğun bir yatırımcı kitlesi olan bitcoinin güncel piyasa değeri 69.20 Milyar dolar.

Ethereum

kripto yakıt olarak özetlenebilecek ether ise an itibarıyla 134.95 dolar seviyesinde. Ethereum son bir gün içinde 4.80 Milyar dolar işlem gördü.

Ripple

Son olarak da Ripple 0.31 üzerinden talep görüyor. Ripple sanal para piyasasının en temkinli yatırım araçlarından biri olarak görülüyor.

Devlet regülasyonları bir yana bir yandan da korsanların hedefinde olan kripto para birimleri oldukça sıcak bir ortamda yarış ediyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: