Sanal Para Piyasası Canlı Tablo

Sanal Para Piyasası Canlı Tablo
Sanal Para Piyasası Canlı Tablo

foreks dünyasının yükselen trendi kripto paralar hiç uyumuyor. bazı foreks uzmanlarına göre her gün yeni emtialar üreten dijital para birimleri patlamak üzere olan bir balon. Peki Iota düşer mi? Iota kaç lira oldu? finans piyasasının son durumu haberin detaylarında.

dijital para piyasası bir günlük zaman diliminde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 129.45 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı.

Iota fiyatları güncellendi. güncel verilere bakıldığında 1.63 TL seviyesinde sabitlenen Iota, son 1 gün içinde 17.65 Milyon Amerikan Doları talep gördü. Bununla birlikte Iota geçtiğimiz 1 hafta içerisinde yüzde 5.74 değer farkı kaydetti.

Electroneum Geçen Haftadan Beri Yatırımcısını Güldürdü

Güncel sanal para rakamlarına bakıldığında dünden şu ana kadar Wanchain, THETA ve Metaverse ETP umut verici görünüyor. diğer taraftan Gemini Dollar, Holo ve Tether ise aynı süre içinde en çok hayal kırıklığı yaratan üç dijital para birimi olarak öne çıkıyor. Piyasada en büyük hacme sahip sanal para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin
merkezi bir otoriteye bağlı olmadan çalışan bitcoin yatırımcısını üzmeye devam ediyor ancak en yakın rakibinden açık ara önde. XBT olarak da kısaltılan bitcoin güncellenen en son fiyatlara göre 3914.15 dolar, yani güncel döviz kurları üstünden hesaplandığında 21547.37 lira seviyesinde. Bitcoin geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 0.15 değer farkı yaşadı.

Ethereum
en çok rağbet gören sanal para birimlerinden biri olan ether 734.37 Türk lirası seviyesinde işlem görüyor. Anlık değerleri geçmiş dönem rakamlarıyla kıyaslamak önemli. Ethereum fiyatı geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 3.65 değer farkını gördü.

Ripple
düşük ücretlerle hızlı para transferine imkan sağlayan Ripple an itibarıyla 0.31 Dolar yani 1.72 Türk lirası civarından talep görüyor.

dijital para piyasası oldukça sıcak bir ortamda yarış ediyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: