Sanal Para Fiyatları

Sanal Para Fiyatları
Sanal Para Fiyatları

foreks dünyasının yükselen trendi dijital para birimleri hiç uyumuyor. foreks uzmanlarına göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven kripto paralar gelecekte ilk ve tek tercih olacak. Peki Stellar fiyatları yükselir mi? Stellar ne kadar? Detaylı analiz bilgileri haberin detaylarında.

Bitcoinin yüzde 54.27 oranında hakim olduğu sanal para piyasası dün itibarıyla 43.18 Milyar Dolar işlem gördü. serbest piyasadan alinan en son rakamlara gore piyasanın toplam büyüklüğü 164.88 Milyar dolara ulaştı.

uluslar arası piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Stellar son rakamlara bakıldığında 0.11 Dolar (0.67 Türk lirası) üstünden alınıp satılıyor. Ayrıca Stellar son 24 saat içinde yüzde 2.39 değer farkı kaydetti.

Tether Geçtiğimiz Yirmidört Saat İçinde Yatırımcısına En Fazla Kaybettiren Kripto Para

kripto para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Bitcoin en çok yükselen sanal para birimi oldu. diğer taraftan son 3 ay içinde en fazla düşen para birimi de Bitcoin SV oldu. Bitcoin, Ethereum ve XRP kripto para piyasasının en yüksek hacimli emtiaları. Sadece bu üç para birimi sanal para piyasasının yüzde 72.67 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin

en son fiyatlara bakıldığında 5070.81 Dolar seviyesinden alınıp satılan en büyük işlem hacmine sahip bitcoin son 24 saat boyunca 12.22 Milyar doların üstünde işlem gördü.. Ülkemiz piyasasında da yoğun bir yatırımcı kitlesi olan bitcoinin güncel piyasa değeri 89.49 Milyar dolar.

Ethereum

akıllı sözleşme algoritması kullanan ethereum ise an itibarıyla 160.69 dolar seviyesinde. Ethereum son 24 saat içinde 5.59 Milyar dolar işlem gördü.

Ripple

Son olarak da Ripple 0.32 düzeyinden alınıp satılıyor. Ripple sanal para piyasasının en temkinli yatırım araçlarından biri olarak görülüyor.

Her gün yeni emtiaların giriş yaptığı dijital para piyasası oldukça sıcak bir ortamda yarış ediyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: