Sanal Para Dünyası Güncel Fiyatlar

Sanal Para Dünyası Güncel Fiyatlar
Sanal Para Dünyası Güncel Fiyatlar

Güvenli ve dağıtık bir mimari üzerinde çalışmak üzere tasarlanan sanal para birimleri hiç uyumuyor. bazılarına göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven kripto para birimleri alarm zillleri çalmaya başladı. Peki Tron düşer mi? Tron kaç dolar oldu? Güncel bilgiler burada.

dijital paralar son bir gün içerisinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 129.66 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin bu pastadaki payı ise yüzde 53.19.

global piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Tron en son fiyatlara göre 0.02 Amerikan Doları (0.12 lira) düzeyinden alınıp satılıyor. Ayrıca Tron son bir gün boyunca yüzde 0.80 değer farkı yaşadı.

Sanal Para Piyasasının En Büyük Payı Bitcoinin

kripto para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Bitcoin yatırımcılarını en fazla güldüren sanal para birimi oldu. madalyanonun öbür tarafında ise son 3 ay içinde yatırımcılar nezdinde hayal kırıklığına sebep olan para birimi de Factom oldu. Toplam piyasa hacmi 129.56 Milyar doları geçen kripto para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 74.02.

Bitcoin: yüksek riskli olduğu vurgulanan bitcoin zirveyi hiç bırakmıyor. piyasadan alınan son verilere göre Bitcoin 3917.87 dolar, yani güncel döviz kurları üstünden hesaplandığında 21567.90 TL seviyesinde. Bitcoin son bir hafta içinde yüzde 0.06 değer farkı yaşadı.

Ethereum: dağıtık mimarinin en iyi örneklerinden olan ethereum 735.01 Türk lirası düzeyinden işlem görüyor. Anlık değerleri geçmiş dönem rakamlarıyla kıyaslamak önemli. Ethereum fiyatı geçen hafta yüzde 3.56 değer farkını gördü.

Ripple: finans kurumlarını arkasına alan Ripple an itibarıyla 0.31 Amerikan Doları yani 1.72 TL seviyesinden işlem görüyor.

sanal para piyasası geleneksel finans piyasalarından çok daha sıcak bir arena. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: