Sanal Para Birimleri Kaç Lira?

Sanal Para Birimleri Kaç Lira?
Sanal Para Birimleri Kaç Lira?

para sektöründe geleceğin yatırım alternatifi olarak görülen sanal para dünyası yeni yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. bazılarına göre her gün yeni emtialar üreten sanal para dünyası para sektörünün geleceği. Peki Blok zinciri teknolojisinin en başarılı uygumalarından biri olan ethereum düşer mi? kripto yakıt olarak özetlenebilecek ether ne kadar? Detaylı analiz bilgileri haberin detaylarında.

dijital para piyasası hareketli dakikalar yaşıyor. güncel rakamlara bakıldığında dün itibarıyla 20.44 Milyar Amerikan Doları tutarında kripto para işlem gördü.. Toplamda 116.69 Milyar Amerikan Doları'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 54.94'si bitcoinden geliyor.

19:20 itibarıyla 640.80 TL düzeyinden talep gören en çok işlem gören kriptolardan biri olan ethereum 12.69 Milyar Dolar piyasa değerine sahip oldu. global piyasada 121.02 Amerikan Doları civarından talep görüyor. Bununla birlikte geleneksek sunucu mimarisinden farklı bir algoritma ile çalışan ethereum geçtiğimiz hafta yüzde 12.26 değer farkını gördü.

0x Dün İtibarıyla En Fazla Değer Kaybı Yaşadı

sanal para dünyası içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı kripto para birimleri kaybettiriyor. Quant, Cardano ve Metaverse ETP geçtiğimiz bir hafta içinde en çok kazandıran dijital parabirimleri oldu. öbür taraftan STASIS EURS, Nano ve KuCoin Shares geçtiğimiz bir hafta içinde en çok değer kaybeden sanal para birimleri olarak öne çıktı. sanal para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin

Güncel Fiyatı: 3656.56 Amerikan Doları - 19361.48 Türk lirası
24 Saatlik İşlem Hacmi: 6.39 Milyar Dolar

Ethereum

Güncel Fiyatı: 121.02 Amerikan Doları - 640.80 lira
24 Saatlik İşlem Hacmi: 3.27 Milyar Amerikan Doları

Ripple

Güncel Fiyatı: 0.30 Dolar - 1.61 Türk lirası
24 Saatlik İşlem Hacmi: 514.27 Milyon Dolar

Altın ve döviz gibi standart bir emtia pazarı olmadığından oldukça tartışmalı bir ortamda yarış ediyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: