Sanal Para Birimleri Düşüyor Mu?

Sanal Para Birimleri Düşüyor Mu?
Sanal Para Birimleri Düşüyor Mu?

Son zamanlarda sıkı yaptırımlara maruz kalan sanal para dünyası hareketli saatler yaşıyor. dijital para analistlerine göre sanal para dünyası bir Ponzi oyunundan ibaret. Peki Tron düşer mi? Tron kaç dolar? finans piyasasından en son haberler burada.

20:02 itibarıyla sanal para dünyası toplam 241.27 Milyar Amerikan Dolarılık bir hacme ulaştı. Bu tutarda sadece bitcoinin payı yüzde 58.78.

20:02 itibarıyla 0.18 TL düzeyinden talep gören Tron 2.02 Milyar Dolar piyasa değerine sahip oldu. uluslar arası piyasada 0.03 Amerikan Doları düzeyinden alınıp satılıyor. Ayrıca Tron geçtiğimiz 24 saat boyunca yüzde 12.55 değer farkı yaşadı.

Cosmos Bir Haftadır Kaybettiriyor

Güncel kripto para rakamlarına bakıldığında son 1 gün içinde IOST, Aeternity ve Lisk umut verici görünüyor. diğer tarafta ise Cryptonex, USD Coin ve Paxos Standard Token ise aynı süre içinde en çok kaybettiren üç sanal para birimi olarak öne çıkıyor. Yatırım kararı almadan önce 241.27 Milyar dolarlık sanal para piyasasının zirvesinde yer alan dijital para birimlerinin 20:02 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin: yeni dünyanın para birimi olarak görülen bitcoin yatırımcısını üzmeye devam ediyor ancak en yakın rakibinden açık ara önde. en son fiyatlara bakıldığında alışılmamış bir akış üzerine bina edilen bitcoin 8011.56 dolar, yani güncel döviz kurları üstünden hesaplandığında 48389.81 lira seviyesinde. Bitcoin geçtiğimiz hafta yüzde 35.12 değer farkı yaşadı.

Ethereum: kripto yakıt olarak özetlenebilecek ether 1437.42 Türk lirası üzerinden talep görüyor. Anlık değerleri geçmiş dönem rakamlarıyla kıyaslamak önemli. Ethereum fiyatı geçtiğimiz bir hafta içinde yüzde 40.03 değer farkını gördü.

Ripple: etherin en güçlü rakibi Ripple an itibarıyla 0.43 Dolar yani 2.62 Türk lirası seviyesinden işlem görüyor.

dijital paralar oldukça sıcak bir ortamda yarış ediyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: