Ripple Piyasasının Dolar Karşısındaki Son Durumu

Ripple Piyasasının Dolar Karşısındaki Son Durumu
Ripple Piyasasının Dolar Karşısındaki Son Durumu

Küresel arenada hızla yoluna devam eden kripto para dünyası her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. analistlere göre her gün yeni emtialar üreten dijital para birimleri haksız yere eleştirilen bir yatırım alternatifi. Peki Ripple düşer mi? Ripple kaç dolar oldu? para piyasasında olup bitenlere dair detaylar haberin detaylarında.

Toplamda 252.15 Milyar dolarlık global bir pazara dönüşen kripto para birimleri sadece geçtiğimiz 24 saat boyunca 110.69 Milyar Dolar işlem hacmine ulaştı.

20:24 itibarıyla 1.37 lira üstünden talep gören Ripple 8.86 Milyar Dolar piyasa değerine sahip oldu. küresel piyasada 0.20 Dolar üstünden işlem görüyor. Ayrıca Ripple son bir saat içinde yüzde 0.24 değer farkını gördü.

Son 24 Saat İçinde Trueusd Düşmeye Devam Ediyor

Kripto para piyasasının son bir hafta boyunca şampiyonları Chainlink, Ontology ve OmiseGO oldu. kripto para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. Binance USD, TrueUSD ve HUSD en çok kaybettiren sanal para birimleri oldu. Piyasada en büyük hacme sahip kripto para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin
kripto para piyasasının referansı olarak görülen bitcoin zirveyi hiç bırakmıyor. kripto para piyasasında etki gücü en yüksek emtia olan Bitcoin piyasadan alınan güncel fiyatlara bakıldığında 9218.49 dolar, yani güncel döviz kurları üstünden hesaplandığında 62816.62 Türk lirası seviyesinde. Bitcoin geçtiğimiz hafta yüzde 2.79 değer farkı yaşadı.

Ethereum
geleneksek sunucu mimarisinden farklı bir algoritma ile çalışan ethereum 1411.30 TL seviyesinde talep görüyor. Anlık değerleri geçmiş dönem rakamlarıyla kıyaslamak önemli. Ethereum fiyatı geçen hafta yüzde 4.53 değer farkını gördü.

Ripple
düşük ücretlerle hızlı para transferine imkan sağlayan Ripple an itibarıyla 0.20 Amerikan Doları yani 1.37 lira üzerinden işlem görüyor.

Devlet regülasyonları bir yana bir yandan da korsanların hedefinde olan kripto para birimleri geleneksel foreks piyasalarından çok daha sıcak bir arena. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: