Ripple Piyasasından Haberler Var

Ripple Piyasasından Haberler Var
Ripple Piyasasından Haberler Var

Son zamanlarda sıkı yaptırımlara maruz kalan dijital paralar altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. global gelişmelere bakıldığında bazılarına göre kripto para piyasası altın ve dövizden daha makul bir yatırım aracı. Peki Ripple düşer mi? Ripple kaç dolar oldu? finans piyasasında olup bitenlere dair detaylar haberin detaylarında.

17:55 itibari ile dijital para birimleri toplam 171.86 Milyar Amerikan Dolarılık bir hacme ulaştı. Bu tutarın yüzde 54.02'lik kısmı bitcoine ait.

uluslar arası piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Ripple en son fiyatlara göre 0.34 Dolar (1.96 lira) seviyesinden işlem görüyor. Ayrıca Ripple son bir saat içinde yüzde 0.44 değer farkını gördü.

Geçtiğimiz Hafta En Fazla Kaybettiren Dijital Para Maker Oldu

kripto para dünyası içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı kripto para birimleri kaybettiriyor. ReddCoin, BitTorrent ve Lisk geçtiğimiz bir hafta içinde yatırımcılarına en fazla güven tesis eden kripto parabirimleri oldu. diğer tarafta ise Maker, USD Coin ve Paxos Standard Token son bir hafta içinde en hızlı düşme trendine giren sanal para birimleri olarak öne çıktı. Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash ve EOS piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. dijital para piyasasının yüzde 72.79 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin
herhangi bir aracı kuruma ihtiyaç duymadan çalışan bitcoin yatırımcısını üzmeye devam ediyor ancak en yakın rakibinden açık ara önde. Bitcoin güncellenen en son fiyatlara göre 5262.53 dolar, yani güncel döviz kurları üstünden hesaplandığında 30680.58 Türk lirası seviyesinde. Bitcoin geçtiğimiz bir hafta içinde yüzde 3.71 değer farkı yaşadı.

Ethereum
ethereum (ether) 1001.71 TL seviyesinde alınıp satılıyor. Anlık değerleri geçmiş dönem rakamlarıyla kıyaslamak önemli. Ethereum fiyatı geçtiğimiz hafta yüzde 3.89 değer farkını gördü.

Ripple
Bitcoin'in en güçlü rakiplerinden biri olan Ripple an itibarıyla 0.34 Dolar yani 1.96 TL üstünden alınıp satılıyor.

kripto para dünyası geleneksel finans piyasalarından çok daha takibi zor bir arena. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: