Ripple Kaç Lira?

Ripple Kaç Lira?
Ripple Kaç Lira?

Her gün binlerce kişinin odağı haline gelen kripto para birimleri yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. bazı kripto para uzmanlarına göre her gün yeni emtialar üreten kripto paralar aşırı belirsiz ve zannedildiği gibi tam bağımsız değil. Peki Ripple düşer mi? Ripple kaç lira oldu? finans piyasasının son durumu haberin detaylarında.

20:23 itibarıyla kripto para dünyası toplam 254.06 Milyar Amerikan Dolarılık bir hacme ulaştı. Bu tutarda sadece bitcoinin payı yüzde 66.08.

Ripple fiyatları güncellendi. en son fiyatlara bakıldığında 1.24 Türk lirası seviyesinde sabitlenen Ripple, son bir gün içinde 1.09 Milyar Amerikan Doları talep gördü. Ayrıca Ripple son 24 saat boyunca yüzde 0.74 değer farkı kaydetti.

Terra Son 24 Saat İçinde En Fazla Değer Kaybı Yaşadı

Geçtiğimiz hafta en fazla yükselen sanal paralar Nervos Network, UNUS SED LEO ve Basic Attention Token olurken, son 1 gün içinde tabloda değişiklikler söz konusu. Electroneum, Bancor ve Flexacoin son yimidört saat içinde yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren sanal paralar oldu. buna karşılık geçen haftadan beri ZB Token, TRON ve Dai hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise Terra, HUSD ve Tether alarm vermeye başladı. Bitcoin, Ethereum, Tether, XRP ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. dijital para piyasasının yüzde 79.57 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

canlı verilere bakıldığında 9114.30 dolar üzerinden alınıp satılan geleneksel para teorisini yıkan bitcoin bir günlük zaman diliminde 15.71 Milyar doların üstünde el değiştirdi.. Ülkemiz piyasasında da yoğun bir yatırımcı kitlesi olan bitcoinin güncel piyasa değeri 167.87 Milyar dolar.

kripto yakıt olarak özetlenebilecek ether ise en son fiyatlara bakıldığında 224.93 dolar seviyesinde. Ethereum son 24 saat boyunca 6.19 Milyar dolar alınıp satıldı..

Son olarak da Ripple 0.18 seviyesinden talep görüyor. Ripple sanal para piyasasının en temkinli yatırım araçlarından biri olarak görülüyor.

Her gün yeni emtiaların giriş yaptığı dijital para piyasası oldukça heyecanlı bir ortamda yarış ediyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: