Ripple Kaç Dolar?

Ripple Kaç Dolar?
Ripple Kaç Dolar?

finans sektörünün yeni ve hızlı yükselen alt kırılımı dijital para birimleri hareketli saatler yaşıyor. para uzmanlarına göre kripto para piyasası yakında patlayacak bir balon. Peki Ripple fiyatları düşer mi? Ripple ne kadar? Detaylı analiz bilgileri haberin detaylarında.

kripto paralar bir günlük zaman diliminde 32.17 Milyar Dolar işlem gördü. piyasadan alınan son verilere göre piyasanın toplam büyüklüğü 129.76 Milyar dolara ulaştı.

Ripple an itibarıyla 0.31 Dolar seviyesinden talep görüyor. Bununla birlikte Ripple son bir hafta boyunca yüzde 0.64 değer farkı yaşadı.

Bitcoin Kripto Para Piyasasına Hükmetmeye Devam Ediyor

kripto para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. ICON, Tether ve USD Coin son bir hafta içinde sert bir düşüş yaşadı. öte yandan PIVX, Electroneum ve Populous geçtiğimiz hafta boyunca yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren sanal para birimleri oldu. Piyasada en büyük hacme sahip kripto para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

serbest piyasadan alinan en son rakamlara gore Bitcoin 3916.17 Dolar (21538.93 Türk lirası), Ethereum 134.56 Dolar (740.08 lira), Ripple 0.31 Dolar (1.72 lira) ve piyasa hacmiyle dördüncü sırada yer alan Bitcoin Cash 133.33 Dolar (733.31 Türk lirası) üzerinden işlem görüyor.

Devlet regülasyonları bir yana bir yandan da korsanların hedefinde olan kripto para piyasası geleneksel finans piyasalarından çok daha hararetli bir arena. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: