Piyasanın Referans Göstergesi Kabul Edilen Bitcoin Düşüyor Mu?

Piyasanın Referans Göstergesi Kabul Edilen Bitcoin Düşüyor Mu?
Piyasanın Referans Göstergesi Kabul Edilen Bitcoin Düşüyor Mu?

finans sektöründe yatırım ve ödeme sistemlerinin kurallarını değiştiren kripto para piyasası dalgalı günler yaşıyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen dijital paralar zor günler geçirse de ileride kazandıracak. dijital para birimleri kazandırır mı? sadece piyasaların değil akademisyenlerin de yeni gözdesi bitcoin kaç dolar? para piyasasından en son haberler burada.

sanal para piyasası hareketli dakikalar yaşıyor. piyasadan alınan son verilere göre geçtiğimiz 24 saat içinde 52.30 Milyar Dolar tutarında kripto para alınıp satıldı.. Toplamda 255.54 Milyar Amerikan Doları'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 70.49'si bitcoinden geliyor.

geleceğini kimsenin net bir şekilde tahmin edemediği bitcoin an itibarıyla 10047.36 Dolar civarından işlem görüyor. Güncel döviz kuru üzerinden hesaplandığında 58425.43 Türk lirası. Ayrıca ödeme sahteciliklerine karşı yüksek güvenlikli bitcoin son bir saat içinde yüzde 0.38 değer farkı yaşadı.

Maximine Coin Son Bir Günün Yatırım Şampiyonu

sanal para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Tether, Aeternity ve Cardano geçtiğimiz hafta sert bir düşüş yaşadı. madalyanonun öbür tarafında ise Karatgold Coin, EDUCare ve Maximine Coin geçen haftadan beri en fazla yükselen dijital para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum ve XRP dijital para piyasasının en yüksek hacimli emtiaları. Sadece bu üç para birimi sanal para piyasasının yüzde 82.33 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin

Güncel Fiyatı: 10047.36 Dolar - 58425.43 TL
24 Saatlik İşlem Hacmi: 15.80 Milyar Dolar

Ethereum

Güncel Fiyatı: 178.74 Dolar - 1039.37 lira
24 Saatlik İşlem Hacmi: 6.60 Milyar Dolar

Ripple

Güncel Fiyatı: 0.26 Dolar - 1.49 TL
24 Saatlik İşlem Hacmi: 1 Milyar Dolar

Altın ve döviz gibi standart bir emtia pazarı olmadığından Avrupa ve Asya'da farklı regülasyonlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: