Litecoin Piyasasından Haberler Var

Litecoin Piyasasından Haberler Var
Litecoin Piyasasından Haberler Var

Güvenli ve dağıtık bir mimari üzerinde çalışmak üzere tasarlanan sanal paralar yeni yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. analistlere göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven dijital paralar haksız yere eleştirilen bir yatırım alternatifi. Peki Litecoin fiyatları düşer mi? Litecoin kaç dolar? foreks piyasasından en son haberler burada.

dijital para dünyası hareketli dakikalar yaşıyor. güncel rakamlara göre son 24 saat içinde 61.66 Milyar Dolar tutarında dijital para piyasada el değiştirdi.. Toplamda 228.98 Milyar Dolar'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 67.51'si bitcoinden geliyor.

Litecoin 19:50 itibarıyla 59.39 Amerikan Doları. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 3.77 Milyar Amerikan Doları. Ayrıca Litecoin son yimidört saat içinde yüzde 3.73 değer farkı kaydetti.

Geçtiğimiz Yirmidört Saat İçinde Ardor Düşmeye Devam Ediyor

kripto paralar içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı dijital para birimleri kaybettiriyor. Aurora, FTX Token ve Bitcoin Gold geçen hafta en fazla değer kazanan kripto parabirimleri oldu. buna karşılık USD Coin, Paxos Standard ve KuCoin Shares geçtiğimiz hafta boyunca en çok kaybettiren sanal para birimleri olarak öne çıktı. Toplam piyasa hacmi 228.98 Milyar doları geçen dijital para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 81.92.

Bitcoin: herhangi bir garantör kuruluşa bağlı olmayan bitcoin piyasası en belirsiz piyasaların başında geliyor. güncel verilere göre Bitcoin 8596.05 dolar, yani güncel döviz kurları üstünden hesaplandığında 50673.70 lira seviyesinde. Bitcoin geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 3.82 değer farkı yaşadı.

Ethereum: Blok zinciri teknolojisinin en başarılı uygumalarından biri olan ethereum 1138.92 lira üstünden işlem görüyor. Anlık değerleri geçmiş dönem rakamlarıyla kıyaslamak önemli. Ethereum fiyatı geçen hafta yüzde 8.93 değer farkını gördü.

Ripple: yeni bir ödeme sistemi olarak da bilinen Ripple an itibarıyla 0.28 Dolar yani 1.65 lira seviyesinden işlem görüyor.

Her gün yeni emtiaların giriş yaptığı kripto para piyasası Avrupa ve Asya'da farklı regülasyonlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: