Litecoin Düşüyor Mu?

Litecoin Düşüyor Mu?
Litecoin Düşüyor Mu?

Güvenli ve dağıtık bir mimari üzerinde çalışmak üzere tasarlanan kripto para dünyası dalgalı günler yaşıyor. global gelişmelere bakıldığında bazılarına göre sanal para dünyası aşırı belirsiz ve zannedildiği gibi tam bağımsız değil. dijital para birimleri kazandırır mı? Litecoin almadan önce güncel bilgilere bakmakta fayda var.

sanal para dünyası geçtiğimiz 24 saat içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 116.81 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin bu pastadaki payı ise yüzde 54.84.

uluslar arası piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Litecoin güncel rakamlara göre 42.93 Dolar (227.33 lira) düzeyinden talep görüyor. Ayrıca Litecoin son 24 saat içinde yüzde 7.92 değer farkı yaşadı.

Stasıs Eurs Son Bir Gün İçerisinde En Fazla Değer Kaybı Yaşadı

sanal para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. DigiByte, Nano ve STASIS EURS geçen hafta sert bir düşüş yaşadı. madalyanonun öbür tarafında ise Komodo, Metaverse ETP ve PIVX geçen hafta en fazla yükselen sanal para birimleri oldu. sanal para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin

Bitcoin Kaç Dolar?
Bitcoin Kaç Dolar?
Güncel Fiyatı: 3653.58 Dolar - 19345.68 lira
24 Saatlik İşlem Hacmi: 6.34 Milyar Dolar

Ethereum

Ethereum Kaç Dolar?
Ethereum Kaç Dolar?
Güncel Fiyatı: 121.50 Dolar - 643.36 lira
24 Saatlik İşlem Hacmi: 3.29 Milyar Dolar

Ripple

Ripple Kaç Dolar?
Ripple Kaç Dolar?
Güncel Fiyatı: 0.30 Dolar - 1.61 lira
24 Saatlik İşlem Hacmi: 492.82 Milyon Dolar

Devlet regülasyonları bir yana bir yandan da korsanların hedefinde olan sanal para dünyası Avrupa ve Asya'da farklı regülasyonlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: