Kripto Para Birimleri Kaç Dolar Oldu?

Kripto Para Birimleri Kaç Dolar Oldu?

Küresel piyasada gece gündüz işlem görmeye devam eden dijital para piyasası sadece küçük yatırımcıların değil büyük oyuncuların da gündeminde. global gelişmelere bakıldığında bazılarına göre sanal para dünyası alarm zillleri çalmaya başladı. Peki Ripple fiyatları yükselir mi? Ripple kaç dolar oldu? Güncel bilgiler burada.

14:22 itibarıyla kripto para birimleri toplam 1846.79 Milyar Dolarlık bir hacme ulaştı. Bu tutarın yüzde 57.39'lik kısmı bitcoine ait.

14:22 itibarıyla 7.74 lira üstünden talep gören Ripple 43.03 Milyar Dolar piyasa değerine sahip oldu. uluslar arası piyasada 0.95 Amerikan Doları düzeyinden işlem görüyor. Ayrıca Ripple son bir saat içinde yüzde 1.23 değer farkı yaşadı.

Yearn.finance Son Bir Günün Yatırım Şampiyonu

Dijital para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Binance USD, Tether ve Paxos Standard geçen hafta sert bir düşüş yaşadı. diğer taraftan Huobi Token, Bitcoin SV ve DigiByte son bir hafta içinde en fazla değer kazanan kripto para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum ve Binance Coin sanal para piyasasının en yüksek hacimli emtiaları. Sadece bu üç para birimi kripto para piyasasının yüzde 73.20 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin
alışılmamış bir akış üzerine bina edilen bitcoin eskisi kadar kazandırmıyor, ancak zirvedeki yerini koruyor. bitcoin en son fiyatlara bakıldığında 56743.64 dolar, yani güncel döviz kurları üstünden hesaplandığında 463198.35 lira seviyesinde. Bitcoin geçtiğimiz hafta içinde yüzde 4.00 değer farkı yaşadı.

Ethereum
Ethereum 16318.31 Türk lirası seviyesinde alınıp satılıyor. Anlık değerleri geçmiş dönem rakamlarıyla kıyaslamak önemli. Ethereum fiyatı geçtiğimiz hafta içinde yüzde 2.71 değer farkını gördü.

Ripple
dijital para piyasasının en yüksek hacimli paralarından biri olan ripple an itibarıyla 0.95 Dolar yani 7.74 lira civarından alınıp satılıyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: