Kripto Para Birimleri Kaç Dolar Oldu?

Kripto Para Birimleri Kaç Dolar Oldu?
Kripto Para Birimleri Kaç Dolar Oldu?

Güvenli ve dağıtık bir mimari üzerinde çalışmak üzere tasarlanan dijital para dünyası altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için sanal para analistlerine göre sanal para dünyası yüzyılın en başarılı yatırım alternatifi. dijital para piyasası kazandırır mı? Bitcoin Cash kaç dolar? para piyasasından en son haberler burada.

kripto para birimleri son 1 gün içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 255.90 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı.

15:41 itibarıyla 2437.68 TL üzerinden talep gören Bitcoin Cash 7.36 Milyar Amerikan Doları piyasa değerine sahip oldu. global piyasada 412.47 Dolar üzerinden alınıp satılıyor. Ayrıca Bitcoin Cash son bir saat içinde yüzde 0.13 değer farkı kaydetti.

Dent Dünden Beri En Fazla Kaybettirdi

sanal para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Bitcoin en çok kazandıran sanal para birimi oldu. diğer tarafta ise son 3 ay içinde en hızlı düşme trendine giren para birimi de Waves oldu. kripto para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin: yeni dünyanın para birimi olarak görülen bitcoin yatırımcısını üzmeye devam ediyor ancak en yakın rakibinden açık ara önde. son rakamlara bakıldığında bitcoin ya da kısaca BTC 8333.02 dolar, yani güncel döviz kurları üstünden hesaplandığında 49248.16 TL seviyesinde. Bitcoin geçtiğimiz hafta içinde yüzde 4.20 değer farkı yaşadı.

Ethereum: dağıtık mimarinin en iyi örneklerinden olan ethereum 1512.24 lira üstünden alınıp satılıyor. Anlık değerleri geçmiş dönem rakamlarıyla kıyaslamak önemli. Ethereum fiyatı geçen hafta yüzde 2.25 değer farkını gördü.

Ripple: Düşük fiyatına rağmen en başarılı sanal para birimlerinden biri olan ripple an itibarıyla 0.40 Amerikan Doları yani 2.35 lira seviyesinden işlem görüyor.

dijital para piyasası Avrupa ve Asya'da farklı regülasyonlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: